2009 decemberi hírlevél

**Ünnepi hónap**

December 1. (kedd) 15:00-16:00

Logikai játékdélután

Új kártyajátékokkal ismerkedhettek meg!

Várjuk jelentkezéseteket a zsibongóban.

December 4. (péntek) délelőtt

Bemutatóórák

Ellátogatnak hozzánk az ELTE Bölcsész Kar hallgatói

December 4. (péntek)

Csillagmese –piros nap

Kedves Gyerekek!

Ezen a napon piros pulóverben, ingben, blúzban, nadrágban gyertek iskolába! Játékos, mókás, zenés felvonulással indul a nap.

Kép

Levelet kaptunk a Mikulástól, melyben szeretettel meghívja az egész iskolát a Lovas  Világkupára  és  Showműsorra!
Helyszín: Papp László Budapest  Sportaréna  (15:00-17:00-ig)

Kép

Ezen az estén iskolánk elköltözik „Mikulásfalvára”, ahol vendégül látja a gyerekeket.

18:00-20:00-ig:
A Hótündér teázójába várjuk szeretettel a gyerekeket!
A Télapó postájába és a Télanyó sütödéjébe (ahol mézeskalácsot sütünk) várjuk a gyerekeket!

Kép

A Télapó mesebeli finomságokkal vendégeli meg a gyerekeket (Mesebeli vacsora).

Kép

Hová tűnt a Télapó? Keressük meg mécsessel, zseblámpával!

Nagy felderítő játék a Mikulás varázserdejében és éjszakai csokieső a szabadban!

20:00-20:30: Pizsis felvonulás – vacsora után igazi gyertyafényes, pizsamás divatbemutatóra várjuk a bátor kalandorokat!

Kép

A Mikulás segítői, mint zsűritagok, igazságosan, sok-sok meglepetéssel jutalmazzák az ötletesebbnél-ötletesebb fellépőket.

Gyerekek, hozzatok magatokkal: polifoam matracot, hálózsákot, kispárnát, pizsamát, papucsot, alvós állatkát, zseblámpát és a kedvenc karácsonyi mesekönyveket!

Másnap a reggeli után a szülőket 9 óráig várjuk a gyerekekért.

December 10. (csütörtök)15:30

Várjuk a kedves Szülőket gyermekeink egészsége érdekében a Flavon cég személyes termékbemutatójára és ismertetőjére.  Komplex, magas antioxidáns tartalmú étrend-kiegészítők!!!!  „Hogy az egészség természetes legyen!”

December 10. (csütörtök) 16:00

Meghívó! Síovi-sísuli, családi   sítábor  2010. március.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk tájékoztatónkra, hogy a síelés idén is felejthetetlen élmény legyen.

Kép

Iskolánk életébe új színfoltként jelenik meg a „sport klub” (INFANTIA) keretében a közös iskolai, élménydús, „sportos” foglalkozások gyakorlott oktatókkal!  Közös hétvégi síelések, közös sítábor, nyári szörftábor, vitorlás tábor.  Terveink közé tartozik a nyári meglepetés-tábor biciklizéssel, raftinggal!

Kép

December 10-én bemutatkoznak a klub vezetői. Színes, kivetített képek mesélnek majd a téli és a nyári táborok helyszíneiről és gazdag programjairól!

December 14. (hétfő) 15:30

SZMK értekezlet

December 15. (kedd) 16:00

Iskolanyitogató

Téma: Lappföldi varázslat

December 18. (péntek) 16:00

Karácsonyi gála és „süti vásár”!

Kép

Nagy szeretettel várjuk a sütést kedvelő, édességet szerető, anyukákat, apukákat, nagymamákat, nagypapákat, és édesszájú gyermekeiket!   A műsor után minden sütemény-készítő család a saját édességét, finomságát kínálja a gyermekeknek és a vendégeknek.  A vásárból befolyt összeget iskolánk az angol könyvtár bővítésére fordítja.

A „süti kóstoló” zsűri ebben az évben is nagy izgalommal koronázza meg az év  „Süti királynőjét” és „varázskezű udvarhölgyeit”!

Ezen a napon reggel és a délelőtti órákban várjuk a finomságokat, hogy a gyermekek a műsor előtt a megterített asztalokon saját névjegykártyájukkal elhelyezhessék! Előre is köszönjük a „lelkes – sütis” készülődést!

December 19. (szombat)

Osztálykarácsonyok

Kép

Ezen a napon a gyerekek egymást ajándékozzák meg saját készítésű ajándékkal. Ez a program ebédig tart. Kérnénk, hogy ezen a napon 14 óráig szíveskedjenek a gyermekeket hazavinni!

December 21-január 3-ig

Téli szünet

A szünet utáni első tanítási nap: 2010 január 4. (hétfő)

Mindenkinek Békés  Boldog Karácsonyi  Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk!