2010 Júniusi hírlevél

2010.05.22

Június 9. (szerda) 9-12-ig.

GÁLA  főpróba a Marczibányi téren.

Június 11. (péntek) 16 órától

GÁLA      GÁLA   GÁLA

Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

Kép

Ezen a napon iskolánk tanulói szeretnének kedveskedni minden édesanyának, édesapának, nagyszülőnek és érdeklődőnek!

A gyerekek zenével, tánccal, színdarabbal, angol nyelvű műsorral és művészi tornával készülnek.

Pontos megjelenésükre a gyermekek érdekében feltétlenül számítunk!

Hagyományainkhoz híven, a gála után igazi „finomságok asztala” várja a gyerekeket és a kedves vendégeket.

Kérjük, hogy ehhez az állófogadáshoz egy kis házi süteménnyel és egy-egy doboz üdítővel járuljanak hozzá!

Köszönjük!

Június 14-15. (hétfő-kedd)

Tanítás nélküli napok

Az iskola igény szerint ügyeletet biztosít.

Június 17. (csütörtök) 10:00

Tanévzáró ünnepély

Gyülekezés 9:30-tól az iskolában

Kép

Megjelenés ünneplő ruhában (fehér ing, sötét szoknya/nadrág, iskolai nyakkendő).

A tanévzáró után minden osztály a saját osztályfőnökével zárja le a 2009/2010-es tanévet.

Ezen a napon kapják meg a gyerekek a bizonyítványukat és egy kis „útravalót” a vakációra.

Mindenkinek kellemes nyaralást, élményekben gazdag napokat kíván az iskola tantestülete!

V A K Á C I Ó !