Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2013 NOVEMBERI HÍRLEVÉL

LONDONI KIRÁNDULÁS FOTÓI 

london1.jpg 

 

November 7. (csütörtök) 14-15 óráig 

Házi matematika verseny – alsós, felsős program (2-8. o.)

 

 

matematika.gif 

 

November 8. (péntek) 14:15-16:40

Film klub – felsős program

 

 

filmklub-2.jpg 

 

 

November 12. (kedd) 16:00

Iskolanyitogató foglalkozás

 

 

kisvakond-jo.jpg

 

 

November 12. (kedd)

Bemutatóóra a 2. osztályban magyar tantárgyból  

 

November 14. (csütörtök)

Vers-és prózamondó verseny alsós, felsős program

 

 

 vers2.jpg

 

 

 

November 18. (hétfő) 9-12 óráig

Lovagkori játszóház a 6. osztályosoknak – felsős program

Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ

lovagkor.jpg 

 

November 18. (hétfő)

10:00  5. osztály irodalmi délelőttje a Marczibányi Téri Művelődési Központban

Csillagnéző Márió és A székely menyecske és az ördög c. előadásokat tekintik meg a Színjátszó Fesztivál keretein belül. – felsős program   

 

Szigetkék 14:30-15:30

Testvérosztályok kortárs irodalmi programja – alsós-felsős program

szigetkek.jpg 

 

November 19. (kedd)

Szabó Magda Nap – alsós, felsős program

 

szm.jpg

 

Névadónk 6 éve hunyt el, rá emlékezünk ezen a napon.

Ünnepségünk 10 órakor kezdődik, melynek második felében elsőseinket avatjuk fel.

Ezen a napon mindenki ünneplő ruhában jöjjön iskolába, 9 órára!

 

9:00-10:00 – Koszorúkészítés osztályonként

10:00   Ünnepi műsor az 5. osztályosok előadásában. Műsor után a felsősök koszorúzni mennek a

Farkasréti temetőbe, az alsósok (2-4. o.) a Júlia utcába.

10:30   Elsőseink ünnepélyes avatása, melyre szeretettel várjuk az első osztályosok szüleit is.

Az elsősök az avatás után a szüleikkel haza mehetnek.

 

 

Délután: Kerületi Szabó Magda Emlékverseny

 

mesemondo-versen_2013_ii--kerulet--4-.jpg

 

Iskolánk már 3. éve szervezője ennek a neves versenynek.

Diákjaink /2-8. osztályosok/ ezen a délutánon osztályonkénti múzeumlátogatáson vesznek részt, melyről az osztályfőnökök külön tájékoztatást küldenek a tájékoztató füzetben.

 

November 22. (péntek) 16:00

Harlekin Bábszínház – Shakespeare – mesék Rómeó és Júlia felsős program

 

romeo-es-j.jpg

Előadás a 6-7-8. osztályosok számára

Belépőjegy: 800 forint

 

17:00 – Káva Kulturális Műhely – A hiányzó padtárs

Belépőjegy: 1000 forint

19:00-tól Szakmai beszélgetés

 

November 23. (szombat) délelőtt

Korcsolyázás – alsós-felsős program

 koris3.jpg

 

Bővebb információt Gabi nénitől kapnak a gyerekek.

 

November 23. (szombat) délelőtt

Négyszögletű kerek erdő c. előadás megtekintése a Madách Színházban.

 

negyszogletukerek.jpg

- alsós-felsős program

Bővebb információt az osztályfőnököktől kapnak a gyerekek

 

November 24. (vasárnap)

Nézőművészeti Kft – program 7-8. osztályosoknak – felsős program

Manna Kulturális Egyesület – Ady/Petőfi (7-8. osztályosoknak)

 

14:00-tól: Szkéné Színház – Kő, papír, olló – osztályterem – színházi előadás

16:00-tól: Nézőművészeti Kft – Vakság 

18:00-tól: Szakmai beszélgetés

 

Részletek Maksa Katalin tanárnőnél.

 

November 25-29.

Kézműves hét – alsós program

kezmuves2.jpg 

 

November 25-29.

Ír napok – alsós-felsős program

 

irish.jpg

Bővebb információt a faliújságon olvashatnak a gyerekek és a szülők.

 

November 26 (kedd) 8:30

Bemutatóóra magyar tantárgyból a 3. osztályban.

Szeretettel várjuk a kedves érdeklődő szülőket.

 

November 25-28.

Fogadóórák hete

Jelentkezni a kihelyezett órarendeken lehet, minden pedagógushoz külön-külön.