Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2015 NOVEMBER

2015.10.27

November 2. (hétfő) – felsős program
5. osztály 14:30-16:00: Filmnézés – filmelemzés: Fehérlófia című animációs film

feherlo.jpg

 

November 5. (csütörtök) - alsós-felsős program
14:30-16:00: Csodatükör iskolai mese- és novellaíró, családkutatási verseny bemutatói és díjkiosztása, Berecz István néptáncos táncbemutatója

csodatukor.jpg

 

November 6. (péntek) -  alsós-felsős program                                 
Tök jó nap: Halloween buli
alsósoknak: 14:30-16:00

felsősöknek: 16:00-18:30

tok-jo-nap.jpg


Bővebb tájékoztató hamarosan a tanítóktól, tanároktól.

 

 

November 9. (hétfő) - felsős program

5. osztály: 13:00-16:00 Térszínház: A holdbéli csónakos

holdbelicsonakos.jpg

 

 

November 9. – november 13 - alsós-felsős program

Víztakarékossági hét (Szivárványharcos környezetvédelmi program)

viztakarekossag.jpg

 

 

November 9. – november 13 - alsós-felsős program
Fogadóórák hete
Jelentkezni a kihelyezett órarendeken lehet, minden pedagógushoz külön-külön.

 

 

November 10. (kedd)

16:00-tól Iskolanyitogató foglalkozás – várjuk a leendő elsősöket!

kisvakmutat.jpg

 

 

November 11. (szerda) -  alsós-felsős program

Iskolai matematika verseny a 2-8. osztályosok részére 14:20-15:20

matek-verseny3.jpg

 

November 13. (péntek)  -  alsós-felsős program

Filmklub 14:20-17:00

filmklub1.jpg

 

November 13. (péntek) -  alsós program

Elsőseink nagy szeretettel várják az óvónéniket.

 

November 19. (csütörtök) alsós-felsős program

Szabó Magda Nap: az ünnepségünk 10 órakor kezdődik, melynek második felében elsőseinket avatjuk fel.  Ezen a napon mindenki ünneplő ruhában jöjjön iskolába! (Sötét nadrág/szoknya, fehér ing és nyakkendő)

szabo-magda-nap.jpg

 

Az első óra tanítási óra.

10:00  Ünnepi műsor az 5. osztályosok előadásában. Műsor után néhány felsős diák koszorúzni megy a Farkasréti temetőbe, és néhány alsós diák (2-4. o.) a Júlia utcába vonul.

10:30  Elsőseink ünnepélyes avatása, melyre szeretettel várjuk az első osztályosok szüleit is. Az avatás után a szülőkkel közösen egy kis fogadással kedveskedünk a gyerekeknek.
14:30-16:00 testvérosztály program – kortárs irodalmi délután.

 

 

November 20. (péntek) - alsós-felsős program
Angol szakmai nap

angol-zaszlo1.jpg


Bővebb tájékoztató hamarosan a tanítóktól, tanároktól.

 

 

November 25. (szerda) - felsős program

14:00-tól kerületi Simonyi  Zsigmond helyesírási verseny az Áldás Utcai Általános Iskolában

Kísér: Maksa Katalin tanárnő

simonyi-helyesiras.jpg

 

November 27. (péntek) - alsós-felsős program

Családi legendárium: mese-, novella író és családkutatási verseny pályázatainak leadási határideje

csaldfa-palyazat-02.jpg

 

November 27. (péntek)  - alsós-felsős program
Filmklub 14:20-17:00

filmklub.jpg