Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2016 ÁPRILISI HÍRLEVÉL

2016.03.29

Április. 7 (csütörtök) felsős program

Históriás vetélkedő - III. forduló

his-vet.jpg

 

Április. 7 (csütörtök) felsős program

Az 5. osztály ellátogat az Aquincum Múzeumba.

aquincumi-muzeum2.jpg

Kísér: Priszlinger Zoltán

 

Április. 8 (péntek) felsős program

Filmklub

filmklub-2.jpg

 

Április 8. (péntek)alsós program

Az alsó tagozattal délután játszótéri napközis kirándulásra indulunk 14:15-kor, visszaérkezés az iskolába kb. 16:00.

Innivalót kérem csomagoljanak a szülők. Rossz idő esetén a programot április 15-én tartjuk meg.

 

Április 11. (hétfő)alsós-felsős program

A költészet napja.

kolteszetnapja.jpg

Iskolánk vendége Bucz Hunor költő, színházi rendező.

Részvétel „Az én mesém” országos meseíró versenyen.

 

Április 11-15. (hétfő-péntek)felsős program

Projektnapok
A részletekről a szünet után tájékoztatjuk a szülőket és a gyermekeket.

 

Április 12. (kedd)délután

Fővárosi Culture (angol nyelvű) verseny.

culture.jpg

Felkészítő tanár: Bede Zoltán

 

Április 14. (csütörtök)felsős program

Színházlátogatás a 6. osztály részére.

karnyone.jpg

Térszínház: Karnyóné

Kísér: Maksa Katalin

 

Április 14. (csütörtök)felsős program

A 6. osztály ellátogat Gül Baba Türbéjéhez.

Időpont: 14:00-16:00

gulbaba_resize.jpg

Kísér: Priszlinger Zoltán

 

Április 11-22. alsó-felső

fogadoorak-hete.jpg

Fogadóórák hete.

 

 

Április 18. (hétfő)felsős program

Színházlátogatás a 7. osztály részére.

Térszínház: Tartuffe

Kísér: Maksa Katalin és Keszthelyiné Szmolen Judit

 

Április 19-24. (kedd-vasárnap) - felsős program
Tanulmányi út Edinburgh-ba.

edin.jpg

 

Április 22. (péntek)alsós-felsős program

A Szivárványharcos környezetvédelmi és egészségvédelmi program díjkiosztása.

szivarvanyharcos.jpg

 

Időpont: a 3. szünetben

 

Április 25. (hétfő)felsős program

Könyvtári foglalkozás az 5. osztály részére a FSZEK Török utcai fiókkönyvtárában.

konyvek.jpg

Kísér: Maksa Katalin

 

Április 26. (kedd)felsős program

Színházlátogatás a 7. és 8. osztály részére: Momentán Társulat improvizációs estje.

momentan-tarsulat.jpg

Kísér: Maksa Katalin

 

Április 26. (kedd)felsős program

Kerületi történelem verseny a 6. osztály részére.

tori-verseny.jpg

Felkészítő tanár: Priszlinger Zoltán

 

Április 28. (csütörtök)felsős program

disputa-nap.jpg

Disputa nap a 7. és 8. osztály részére.

 

Április 29. (péntek) felsős program

Filmklub

filmklub.jpg

 

 

További hónapok előzetes programjai:

 

 

Május 2-6. (hétfő-péntek) alsós-felsős program

Bemutató órák – Anyák napi hét

anyak-napja.jpg

 

Május 11-13. (szerda-péntek)alsós-felsős program

Erdei iskola: 1.o., 4.o., 5.o.

Osztálykirándulás: 6.o., 7.o., 8.o.

 

Május 18-20. (szerda-péntek)alsós program

Erdei iskola: 2. osztály és 3. osztály

 

Május 23. (hétfő) felsős program

Kritérium vizsga a 6. osztály részére.

 

Május 30. (hétfő)felsős program

Angol természettudományi vizsga a 7. osztály részére.

 

Június 2-3. (csütörtök-péntek) felsős program

Mestermunkák bemutatása a 8. osztály részére.

 

Június 15. (szerda)felsős program

Az utolsó tanítási nap, ballagás.