Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2017 ÁPRILISI HÍRLEVÉL

2017.04.03

Április 3-7. (hétfő-péntek) alsós-felsős program

„INNI – INNI” ­– A vízivás hete az alsó tagozaton - A gyerekek ezen a héten mindennap hozzanak magukkal innivalót! - közös játékkal indul a hétfői nap.

vizivas.jpg

 

Április 3-7. (hétfő-péntek) 2-8. osztály

Fogadóórák hete – Pénteken lehet feliratkozni az osztályfőnökhöz, szaktanárokhoz a bejáratnál elhelyezett beosztáson.

fogadoorak.jpg

Április 3-7. (hétfő-péntek) alsós-felsős program

Fotózás

foto.jpg

Április 3. hétfő 9:30

testvérek fotózása (bölcsőde, óvoda, iskola)

 

Április 4. kedd 9:30

1-2.osztály- osztályfotózás és egyéni fotók készítése

 

Április 5. szerda 9:30

3-4.osztály - osztályfotózás és egyéni fotók készítése

 

Április 6. csütörtök 9:30

5-6.osztály- osztályfotózás és egyéni fotók készítése

 

Április 7. péntek 8:30

7-8.osztály - osztályfotózás és egyéni fotók készítése.

 

Április 3-11. (hétfő-kedd) 4-8. osztályalsós-felsős program

A költészet napján Fási Tímea Tekla tanárnő képzőművészeti alkotásaiból kiállítást, ehhez kapcsolódó versíró versenyt rendezünk.

kolteszetnapja.jpg

Április 3. (hétfő) 2. osztály 14-16 óráig alsós program

Könyvtári foglalkozás

Kísér: Szomódi Zsuzsa, Kocsis Enikő

konyvtari-foglalkozas.jpg

Április 3. (hétfő) 5. osztály felsős program

Filmnézés, filmelemzés – Jankovics Marcell: János vitéz.

janosvitez.jpg

 

Április 5. (szerda) alsós-felsős program 4-5. osztály

Országos Culture Verseny

 

Április 6. (csütörtök) felsős program 5. osztály

Könyvtári foglalkozás

FSZEK Török utcai fiókkönyvtárában.

Kísér: Maksa Katalin, Fási Tímea Tekla

konyvek--1-.jpg

Április 13-18. (csütörtök-kedd)

Tavaszi szünet

tavaszi-szunet.jpg

Szünet utáni első tanítási nap április 19. szerda

 

Április 10-18. (hétfő-kedd) alsós-felsős program

Szivárványharcos hét - Töltsd az időt a szabadon!

 

Április 10. (hétfő) alsós program 1. és 4. osztály

Kirándulás a Balatonfűzfői Papírgyárba

 

Április 10. (hétfő) tantestületi program

Fuszek Csilla a Nemzetközi Budapesti Tehetségközpont igazgatója a nemzetközi és magyar tehetséggondozó programokról tart előadást a tantestület számára.

 

Április 11. (kedd) alsós-felsős program

Költészet napja – versíró verseny eredményhirdetése.

versiro-verseny.jpg

Április 19.-21. (szerda-péntek) alsós program

„Zöld hét”- ezeken a napokon hagyományainkhoz híven virágokat ültetünk az udvaron.

Mindenki hozzon 1-2 tavaszi földlabdás növényt!

viragultetes.jpg

Április 19.-21. (szerda-péntek) alsós program 1-2. osztály

Erdei iskola- Nyíregyháza - Állatpark és Falumúzeum.

falukp.jpg

Április 19. (szerda) felsős program

Board Game Day – angol projektnapok.

angol5.jpg

Április 20. (csütörtök) felsős program 8. osztály

Irodalmi séta (Ady-, József Attila-, Radnóti- emlékhelyek a Belvárosban).

Kísér: Maksa Katalin, Keszthelyiné Szmolen Judit

jozsef-a.jpg

Április 24. (hétfő) alsós-felsős program

Szivárványharcos díjak kiosztása, az éves környezet- és egészségvédelmi program zárása a Föld napja alkalmából.

fold-napja.jpg

Április 25. (kedd) felsős program 7. osztály

A Momentan Társulat improvizációs estjén vesznek részt a diákok.

Kísér: Maksa Katalin

momentan-tarsulat.jpg

Április 26-28. (szerda-péntek) alsós program 3-4. osztály

Erdei iskola - Nyíregyháza – Állatpark és Falumúzeum.

                                                                            

Április 27. (csütörtök) 7-8. osztály

Disputa nap

Vezeti: Maksa Katalin, Priszlinger Zoltán

 

disputa-nap.jpg

 

SZÉP TAVASZI NAPOKAT KÍVÁNUNK A TAVASZI SZÜNETRE!