Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Tanáraink

Az iskola vezetősége:

Erdősné Bach Zsuzsanna

Igazgató

Drámajáték- Erkölcstan

 

Keszthelyiné Szmolen Judit

 

Igazgatóhelyettes

Osztályfőnök 5. osztály

Erkölcstan 5. és 8. osztály

Matematika 2. osztály

Nyelvtan 5.osztály

Délutáni tanulásirányítás 5. osztály

 

 

Fogadóóra:

 

Az igazgató és az igazgató helyettes fogadóórái:

Előzetes egyeztetés alapján a 061/326-6648-as telefonszámon.

 

 

A Szabó Magda Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola 

oktatási-nevelési folyamatát végző szakemberek

 

 

 

A tantestület tagjai:

Kis Barbara 

Osztályfőnök 1.osztály

Matematika 4. osztály

Magyar 1.osztály

Ének-zene 1. 5-6. 8.osztály

Kisné Baricsa Adrienn

Matematika 1. osztály

Testnevelés 1. osztály

Erkölcstan 1. osztály

Délutáni tanulásirányítás 1. osztály

 

Fülöp Andrea

Osztályfőnök 2. osztály

Magyar 2. osztály
Erkölcstan 2. osztály

Délutáni tanulás irányítás 2. és 6.osztály

 

Jantyik Mónika

Osztályfőnök helyettes 2. osztály

Ének 2 osztály

Testnevelés 2. osztály

Délutáni tanulásirányítás 2. osztály, 5. osztály

 

Szomódi Zsuzsanna 

Osztályfőnök 3. osztály

Magyar 3. osztály

Matematika 3. osztály

Ének-zene 3. osztály

Matematika tehetséggondozás 3-5. osztály

Matematika kompetenciára előkészítő

 

Kocsis Enikő  

Osztályfőnök helyettes 3. osztály

Délutáni tanulásirányítás 3. osztály

Erkölcstan 3. osztály

Ének 4. és 7. osztály

 

Koczka Zsuzsanna

Osztályfőnök 4. osztály

Magyar 4. osztály

 Délutáni tanulásirányítás 4. osztály
Erkölcstan 4. osztály

 

Bodri Katalin

Osztályfőnök helyettes 4.osztály

Délutáni tanulásirányítás 4. osztály

Angol nyelv 2- 3-4. osztály

Culture 7.osztály

Tánc 1-2.osztály

Mihályi Istvánné

Művészi torna 1-3.osztáy
Labdajáték 4. osztály
Délutáni tanulásirányítás 5. osztály

 

Maksa Katalin

Osztályfőnök 6. osztály
Magyar irodalom 5. osztály

Magyar nyelv és irodalom 6-8. osztály

Felvételi előkészítő 7-8. osztály

Magyar tehetséggondozás – felső tagozat
Honismeret 5. osztály
Történelem 8. osztály

 

Fási Tímea Tekla   

Osztályfőnök helyettes 6. osztály

Rajz angol nyelven 1-3. és 5-8. osztály

Délutáni tanulásirányítás 6. osztály

 

Mihály István

Osztályfőnök 7. osztály

Angol nyelv 5- 8. osztály

Science 1-6. osztály

Geography 7-8. osztály

Biology 7-8. osztály

 

Tóth András

Osztályfőnök helyettes 7. osztály
Erkölcstan 6-7. osztály
Délutáni tanulásirányítás 6. osztály
Nemzetközi csoport tanára
Kompetenciára előkészítő magyarból 6. osztály

 

Bede Zoltán

Osztályfőnök 8. osztály

Angol nyelv 4-8.osztály

Culture 5. és 8.osztály
Angol történelem 7-8. osztály

 

Reményi Gizella

Osztályfőnök helyettes 8. osztály
Matematika 5-8. osztály

Kémia 7-8. osztály

Matematika felvételi előkészítő 7-8. osztály

 

Regős István      

Történelem 5-7. osztály

Móricz Lászlóné

Fizika 7-8. osztály

Nyíregyházi Attila

Informatika 5-8. osztály

Krémer Zsuzsa

Rajz angol nyelven1-4. osztály

Ivett Gregor

Anyanyelvi angol 1-4. osztály

Johnny Russell

Anyanyelvi angol 5-8. osztály
Angol történelem 5-6. osztály

 

Sirokmány Viktória

Angol 1.és 3.  osztály
Culture 4. és 6-7. osztály
Angol nyelvi vizsgára előkészítő 7-8. osztály

 

Makhult Mihály

Judo oktatás 1-3. osztály

Kovács Katalin

Pedagógiai asszisztens – alsó tagozat

Fejlesztő pedagógus

 

Krebsz Katalin

Angol 1-2. osztály

Culture 8. osztály

 

Dr. Kovács Judit

Culture 5. osztály

Nemzetközi csoportnak: tehetséggondozás
Angol lektor

 

Takács András

Testnevelés 3-8. osztály

Szeőke Katalin

Technika 5-8. osztály

Sarnyai Klaudia

Tánctanár 3-8. osztály