Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Tantestület

2017.09.14

A tantestület tagjai:

Kiss Barbara                                  Osztályfőnök 1.osztály

                                                      Matematika 4. osztály

                                                      Magyar 1.osztály

                                                      Ének-zene 1. 5-6. 8.osztály                                                                    

 

 

Kisné Baricsa Adrienn                              Matematika 1. osztály
                                                              Testnevelés 1. osztály
                                                              Erkölcstan 1. osztály
                                                         Délutáni tanulásirányítás 1. osztály

 

Fülöp Andrea                                      Osztályfőnök 2. osztály

                                                           Magyar 2. osztály
                                                          Erkölcstan 2. osztály

                                                           Délutáni tanulás irányítás2. és 6.osztály

 

 

Jantyik Mónika                                       Osztályfőnök helyettes 2. osztály

Ének 2 osztály

                                                        Testnevelés 2. osztály

                                                        Délutáni tanulásirányítás 2. osztály, 5. osztály

 

 

Szomódi Zsuzsanna                           Osztályfőnök 3. osztály

Magyar 3. osztály

Matematika 3. osztály
Ének-zene 3. osztály
Matematika tehetséggondozás 3-5. osztály

Matematika kompetenciára előkészítő

 

Kocsis Enikő                                   Osztályfőnök helyettes 3. osztály

                                                        Délutáni tanulásirányítás 3. osztály
                                                        Erkölcstan 3. osztály
                                                             Ének 4. és 7. osztály

 

Koczka Zsuzsanna

Osztályfőnök 4. osztály

Magyar 4. osztály

 Délutáni tanulásirányítás 4. osztály
Erkölcstan 4. osztály

                   Tanáraink

 

 

Bodri Katalin                                           Osztályfőnök helyettes 4. osztály

Délutáni tanulásirányítás 4. osztály
Angol nyelv 2- 3-4. osztály

Culture 7. osztály

Tánc 1-2.osztály
 

Mihályi Istvánné

Művészi torna 1-3.osztáy
Labdajáték 4. osztály
Délutáni tanulásirányítás 5. osztály

 

 

Maksa Katalin

 

 

 

 

 

 

 

Fási Tímea  Tekla                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

Osztályfőnök 6. osztály
Magyar irodalom 5. osztály

Magyar nyelv és irodalom 6-8. osztály

Felvételi előkészítő 7-8. osztály

Magyar tehetséggondozás – felső tagozat
Honismeret 5. osztály
Történelem 8. osztály

 

Osztályfőnök helyettes 6. osztály

Rajz angol nyelven 1-3. és 5-8. osztály

Délutáni tanulásirányítás 6. osztály

 

 

Mihály István

Osztályfőnök 7. osztály

Angol nyelv 5- 8. osztály

Science 1-6. osztály

Geography 7-8. osztály

Biology 7-8. osztály

 

 

Tóth András

 

 

 

 

 

Bede Zoltán

 

 

 

 


 

Reményi Gizella

Osztályfőnök helyettes 7. osztály
Erkölcstan 6-7. osztály
Délutáni tanulásirányítás 6. osztály
Nemzetközi csoport tanára
Kompetenciára előkészítő magyarból 6. osztály

 

Osztályfőnök 8. osztály

Angol nyelv 4-8.osztály

Culture 5. és 8.osztály
Angol történelem 7-8. osztály

Tanáraink

 

 

 

Osztályfőnök helyettes 8. osztály
Matematika 5-8. osztály

Kémia 7-8. osztály

Matematika felvételi előkészítő 7-8. osztály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regős István      

Történelem 5-7. osztály

 

Móricz Lászlóné

Fizika 7-8. osztály

 

 

Nyíregyházi Attila

 

 

Informatika 5-8. osztály

 

Krémer Zsuzsa

Rajz angol nyelven1-4. osztály

 

 

 

Ivett Gregor

 

 

Johnny Russell

 

 

 

 

Sirokmány Viktória

Anyanyelvi angol 1-4. osztály


Anyanyelvi angol 5-8. osztály
Angol történelem 5-6. osztály



 

Angol 1.és 3.  osztály
Culture 4. és 6-7. osztály
Angol nyelvi vizsgára előkészítő 7-8. osztály

 

 

 

 

Makhult Mihály

 

 

 

Kovács Katalin

 

 

 

 

 

Krebsz Katalin

 

 

 

 

Dr. Kovács Judit

 

 

 

 

Takács András

 

 

 

Szeőke Katalin

 

 

 

Sarnyai Klaudia

 

 

 

 

 

 

 

Tanáraink

 

 

 

Judo oktatás 1-3. osztály

 

 

 

Pedagógiai asszisztens – alsó tagozat

Fejlesztő pedagógus

 

 

 

Angol 1-2. osztály

Culture 8. osztály

 

 

 

Culture 5. osztály

Nemzetközi csoportnak: tehetséggondozás
Angol lektor

 

 

 

Testnevelés 3-8. osztály

 

 

 

Technika 5-8. osztály
 

 

 

Tánctanár 3-8. osztály