Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2014-15 tanév

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2014-2015. TANÉV

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, iskolai forduló

  1. helyezett: Bellák András, 5. osztály
  2. helyezett: Ujvári Botond, 5. osztály

     Matók Marcell, 5. osztály

  1. helyezett: Szirakov Alexandra, 5. osztály

     Vajda Tamás, 6. osztály

     Papp Dominik, 8. osztály

Csodatükör iskolai mese- és novellaíró verseny

alsó tagozat

Aranyalma Díj: Koltai Hanna, 2. osztály

                               Takács Emma, 4. osztály

Ezüstpálca Díj: Hajdu Jázmin, 2. osztály

                             Hegedűs Dorina, 4. osztály

Bronzkapu Díj: Vajda Zsófia, 2. osztály

                               Susán Léna, 3. osztály

felső tagozat

Aranyalma Díj: Matók Marcell, 5. osztály

                             Noszkó-Horváth Dániel, 6. osztály

                             Erdős Bálint, 7. osztály

Ezüstpálca Díj: Barátosi Balázs, 5. osztály

                             Ujvári Botond, 5. osztály

                             Tari Izabella, 5. osztály

                             Kelemen Anna, 5. osztály

                             Bortnyák Bori, 6. osztály

                             Vajda Tímea, 6. osztály

                             Koncz Rene, 7. osztály

 

Bronzkapu Díj: Kovács Kristóf, 5. osztály

                             Szirakov Alexandra, 5. osztály

                             Tari Csaba, 5. osztály

                             Morris Sebestyén, 6. osztály

                             Merényi Márton, 6. osztály

                             Pantoleon Aliki, 7. osztály

                             Bortnyák Zsófia, 7. osztály

                             Szieben László, 8. osztály

 

Különdíj: Mészáros Bence, 7. osztály

 

Közönség Díj:    White Emma, 3. osztály

                           Ujvári Botond, 5. osztály

                           Tari Csaba, 5. osztály

                           Noszkó-Horváth Dániel, 6. osztály

                           Merényi Márton, 6. osztály

 

Az én mesémet adom neked című könyvben 2015-ben jelenik meg

Büki Regina, 4. osztály

Lantos Panni, 4. osztály

Kelemen Anna, 5. osztály

Bereczky Borisz, 6. osztály

Noszkó-Horváth Dániel, 6. osztály

Dózsa Márton, 7. osztály

Koncz Rene, 7. osztály

Mészáros Bence, 7. osztály

 

Tündérszó Nemzetközi Meseíró Verseny

dicséretben részesült:

                                    Koltai Hanna, 2. osztály

                                Pócs Julianna, 2. osztály

   Vajda Zsófia, 2. osztály

                                Takács Emma Anna, 4. osztály

   Matók Marcell, 5. osztály

   Ujvári Botond, 5. osztály

   Merényi Márton, 6. osztály

   Noszkó-Horváth Dániel, 6. osztály

   Koncz Rene, 7. osztály

 

a döntőbe jutott: Kelemen Anna, 5. osztály

                              Erdős Bálint, 7. osztály

 

Kazinczy-verseny, iskolai forduló

 

  1. helyezett: Ujvári Botond, 5. osztály

                   Pataky Zsombor, 7. osztály

  1. helyezett: Mészáros Kitti, 6. osztály

                   Pantoleon Aliki, 7. osztály

  1. helyezett: Töller Kármen, 5. osztály

      Erdős Bálint, 7. osztály

 

       Dicséretet kapott: Vajda Tímea, 6. osztály

                                    Merényi Márton, 6. osztály

                                    Tarnócay Krisztián, 7. osztály

                                    Papp Dominik, 8. osztály

 

Iskolai vers- és prózamondó verseny

alsó tagozat

  1. helyezett: Vajda Zsófia, 2. osztály

Varga Zsófia, 4. osztály

Koltai Hanna, 2. osztály

 

  1. helyezett: Desics Lola, 1. osztály

Matók Milán, 3. osztály

 

  1. helyezett: Tallósy Áron, 1. osztály

Takács Emma, 4. osztály

 

felső tagozat

  1. helyezett: Ujvári Botond, 5. osztály

Erdős Bálint, 7. osztály

  1. helyezett: Töller Kármen, 5. osztály

Pataky Zsombor, 7. osztály

  1. helyezett: Mészáros Kitti, 6. osztály

Papp Dominik, 8. osztály

            Különdíj: Ferra Dorina, 6. osztály

                            Vajda Tímea, 6. osztály

                            Pantoleon Aliki, 7. osztály

 

Iskolai Disputa Nap

  1. helyezett: Zrínyi-csapat: Pantoleon Aliki, 7. osztály, Lőrincz Márton, 6. osztály, Mészáros Kitti, 6. osztály

Gandhi-csapat: Erdős Bálint, 7. osztály, Tarnócay Krisztián, 7. osztály, Snekszer Ádám, 7. osztály

  1. helyezett: Petőfi-csapat: Hergyó Botond, 6. osztály, Noszkó-Horváth Dániel, 6. osztály, Vajda Tamás, 6. osztály

                   Newton-csapat: Mészáros Bence, 7. osztály, Pataky Zsombor, 7. osztály, Tiszavári Gábor, 7. osztály

 

Szivárványharcos Környezetvédelmi Verseny

Indián jóslat: „Ha a Föld megbetegszik, s az állatok is kipusztulnak, megjelenik egy törzs, különböző hitvallású, bőrszínű és szokású emberekből, akik nem a szavakban hisznek, hanem a tettek erejében, s visszaadják a Föld egykori szépségét. Szivárványharcosoknak hívják majd őket.”

 

Szivárványharcos osztályok: 4. osztály

                                               6. osztály

 

Szivárványharcos diákok: Varga Benedek, 1. osztály

                                          Tichner Gergő, 1. osztály

                                          Tallósy Áron, 1. osztály

                                          Pais-Hank Olivér, 2. osztály

                                          Kostyál Kende, 2. osztály

                                          Kostyál Mira, 2. osztály

                                          Matyi Bence, 2. osztály

                                          Patai Dominik, 2. osztály

                                         Svéd Anna, 2. osztály

                                         Lantos Emma, 3. osztály

                                           Varga Zsófia, 4. osztály

                                         Tari Csaba, 5. osztály

                                         Bach Sára, 6. osztály

                                         Merényi Márton, 6. osztály

                                          Mészáros Kitti, 6. osztály

                                         Svéd Dóra, 6. osztály

                                         Tóth Renáta, 6. osztály

                                         Vajda Tímea, 6. osztály

                                            Pantoelon Aliki, 7. osztály

                                             Teare Amélia, 7. osztály

                                         Tiszavári Gábor, 7. osztály

                                         Biro Ivana, 8. osztály

                                         Cossu Jessica, 8. osztály

                                         Papp Dominik, 8. osztály

 

 

National Culture and Civilization Contesten

 

A csapat két ötödikesből (Szirakov Alexandra és Varga Vince) és egy hatodikosból (Noszkó-Horváth Dániel) állt. 

 

20150421_144146.jpg

Az amerikai szimbólumokra utaló kabalát saját ötletből, saját kezűleg készítették.

 

20150421_135859.jpg

A szabadon, szép kiejtéssel, kitűnő nyelvhelyességgel és humorral előadott angol nyelvű prezentáció nagy sikert aratott a pontozásban részt vevő, az ország számos pontjáról érkező kísérő tanárok között.

 

20150421_135823.jpg

A csapat oklevéllel és jutalomkönyvvel tért haza, és lelkesen készül a jövő évi versenyre!

Gratulálunk! 

 

20150421_144151.jpg

 

20150421_135849.jpg

 

Menüpontok

Gránátalma díj

Cikkek: 0

Cikkek

Gránátalma Díj 2014

2014.06.22