Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2015-16.tanév

A 6-7-osztályos csapattal az országos angol dráma fesztiválon GOLD, első díjat nyertünk. A versenyen az iskola történetében először indultunk.
 
A zsüri elnöke, Csondor Kata szinkronszínésznő külön kiemelte a csoport angoltudásának magas színvonalát, és azt, hogy "igazi csapatként" játszott.
 
certificate.jpg
 
 
 
  • Szirakov Alexandra
  • Tari Izabella
  • Andor Iván
  • Bellák András
  • Kelemen Anna
  • Merényi Márton
  • Töller Kármen
  • Ujvári Botond
  • Vajda Tamás
 
 
Aida Petra, Mosti Stragazi és Morris Emese a próbákon, a hiányzókat pótolva és súgóként valamint dekoratőrként vett részt, az előadáson pedig a csapat teljes értékű tagjaként segítette a munkánkat.
 
 
 

img_2351.jpeg

 

Csodatükör mese- és novellaíró, családkutatási verseny

Aranyalma díjat kapott

Fehér Konrád Maxim 2.o.

Tallósy Áron                 3.o.

Vajda Zsófia                 3.o.

Koltai Hanna                3.o.

Takács Emma              5.o.

Vajda Tímea                 7.o.

Ujvári Botond              6.o.

Teare Amália               8.o.

Koltai Péter                  5.o.

Pantoleon Aliki            8.o.

Szirakov Alexandra     6.o.

Tari Csaba                    6.o.

Tari Izabella                 6.o.

Mészáros Kitti              7.o.

Matók Marcell             6.o.

Büki Regina                  5.o.

Erdős Bálint                 8.o.

Pataky Zsombor          8.o.

 

Ezüstpálca díjat kapott

György Eszter              2.o.

Severnyák-Tóth Hanga         2.o.

Ágh Cecília                   2.o.

Varga Zsófia                 5.o.

Noszkó-Horváth Dániel        7.o.

Barátosi Balázs            6.o.

Zábrák Dani                 8.o.

Hegedűs Dorina 5.o.

Töller Kármen              6.o.

 

Bronzkupa díjat kapott

Pócs Julcsi          3.o.

Kasza Luca          3.o.

Kardos Anna                5.o.

Merényi Marci             7.o.

Csesznák Tamás 5.o.

Bortnyák Bori              7.o.

Borntyák Zsófi             8.o.

Schirmer Abigél           5.o.

Horányi Hanga            5.o.

Demény Laci                5.o.

Schultz Dani                 5.o.

Debreczeni Ákos          6.o.

Dobos Viki          5.o.

Ivens Áron          5.o

Svéd Dóra           7.o.

Bellák András               6.o.

Halka Róbert                8.o.

Halka Márk                  8.o.

Lendvai Letti                5.o

 

Az én mesém országos meseíró verseny

Díjazottja : Büki Regina

 

Az én mesémet adom neked című könyvben megjelent mesék szerzői:

Büki Regina

Kelemen Anna

Lantos Panni

Dózsa Márton

Koncz Rene

Mészáros Bence

Noszkó-Horváth Dániel

Bereczky Borisz

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny- iskolai

 

  1. helyezett                 Büki Regina        5.o   

Bellák András     6.o

  1. helyezett                 Matók Marcell   6.o.

Szirakov Alexandra     6.o.

  1. helyezett                 Ujvári Botond     6.o.

Erdélyi Réka       8.o.

 

Kerületi Kazinczy-verseny

III.          helyezett             Pataky Zsombor

 

Iskolai Kazinczy-verseny

  1. helyezett                 Ujvári Botond

         Hegedűs Dorina

  1. helyezett                 Varga Zsófia

         Jackson Kole

  1. helyezett                 Schirmer Kármen

Különdíj:                           Töller Kármen

7-8. osztály

  1. helyezett                 Pataky Zsombor
  2. helyezett                 Merényi Márton
  3. helyezett                 Tarnócay Krisztián

Különdíj:                           Pantoleon Aliki

 

Családi Legendárium - Országos családkutatási verseny 

5-6.osztály     szépirodalom

  1. helyezett                 Takács Emma
  2. helyezett                 Tari Izabella
  3. helyezett                 Ivens Áron

Különdíj:                           Kelemen Anna

                                          Matók Marcell

Közönség díj:                    Kelemen Anna

                                 Takács Emma

3-4.osztály szépirodalom

  1. helyezett                  Koltai Hanna
  2. helyezett                  Kasza Luca

Különdíj:                           Vajda Zsófia

7-8. osztály szépirodalom

Különdíj:                           Erdős Bálint

7-8. osztály történelem

  1. helyezett                 Teare Amélia

Különdíj:                           Erdős Bálint

 

Iskolai vers-és prózamondó verseny

1-2. osztály

  1. Fábry Sára
  2. Barát Johanna
  3. Tallósy Áron

3-4. osztály

  1. Bíró Csenge
  2. Vajda Zsófia
  3. Galambos Lili

5-6.osztály

  1. Takács Emma (próza)
  1. Varga Zsófia (vers)
  2. Ujvári Botond
  1. Töller Kármen

7-8. osztály

  1. Panoleon Aliki
  2. Erdős Bálint

 

Kerületi Vers – és prózamondó verseny

II.helyezett              Pataki Zsombor 8.o.

 

A Szabó Magda Magyar –Angol Kéttannyelvű Általános Iskola  Szivárványharcos diákjai

1.osztály

Borzák Kamilla  

Fábry Sára

Faragó Szilvia

Fülöp Emma

Jackson Abigail

Kállai Tekla

Kelemen Ádám

Surányi Vera

Szabó-Gecse Dorottya

Szemerédi Anna

 

 

 

Nagyon büszkék vagyunk a gyerekekre! Gratulálunk mindenkinek!