2018.08.21

2018-19 TANÉVNYITÓ

Szeretettel köszöntjük Önöket az új tanévben!

Néhány fontos információval szolgálunk az évkezdéssel kapcsolatban.

back-to-school.jpg

Tanévnyitó ünnepélyünk 2018. szeptember 3.-án, hétfőn, 8:45 órakor kezdődik.

Gyülekező: 8:15 - 8:45 között a tantermekben.

A tanévnyitó ünnepség 8:45 - 9:15 tart.

Kérjük, hogy a gyerekek  ünneplő ruhában jöjjenek iskolába (fehér ing/blúz, sötét szoknya/nadrág, 2. osztálytól iskolai nyakkendő).

Az évnyitóra elsősorban az első osztályos gyermekek hozzátartozóit várjuk, mint minden évben. Köszönjük a kedves Szülők megértését!

Évnyitó után három osztályfőnöki órájuk lesz a gyerekeknek, ahol az ideiglenes órarendjüket (az elkövetkező héten még módosulhat), a tankönyv és füzetcsomagokat is megkapják.

Kérnénk, hogy a gyerekek üres iskolatáskát hozzanak magukkal, amiben csak felszerelt tolltartó legyen!

Ezen a napon a gyerekek meleg ebédet kapnak az iskolában.

Az alsó tagozatosok 13 órától, a felső tagozatosok 14 órától mehetnek haza. Ügyeletet 17 óráig biztosítunk .

Szeptember  4-én kedden  8 órától várjuk a gyerekeket, a tanítás 8:30 kor kezdődik.  Szeretettel várjuk diákjainkat!

Az iskola vezetősége és tanári kara

A szülői értekezletek időpontjai:

1. osztály : szeptember 3. hétfő - 15 óra

2. osztály: szeptember 5. szerda - 16 óra