Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2018.01.30

2018 FEBRUÁR

Február 1. (csütörtök) felsős program

Benevezés a XXIV. Országos József Attila mese-, vers és novellaíró versenyre.

jozsef_attila_verseny.jpg

A pályamunkák beküldője, gondozója: Maksa Katalin.

--------------------------------------------------------

Filmnézés- filmelemzés – 8. osztály

schindler-listaja..jpg

  Spielberg: Schindler Listája- tanítási időben

--------------------------------------------------------

2. osztály szülői értekezlet 16:00

szuloi-ertekezelet-szm-iskola.jpg

Február 6. (kedd) felsős program - 8. osztály

Dr. Szathmáry Géza ügyvéd előadása Budapest ostromáról.

 

Február 7. (szerda) felsős program - 8. osztály

A Mestermunka projekt indítása: jelentkezési lapok leadási határideje – tanítási időben

mestermunka.jpg

 

Kolibri Pince 8. osztály - Klamm háborúja

klamm-h.jpg

Kísér: Maksa Katalin

-----------------------------------------------------

3. osztály szülői értekezlet 16:30

szuloi-ertekezelet-szm-iskola.jpg

Február 8. (csütörtök) felsős program 5-8. osztály

Históriai vetélkedések III. forduló

historiaivetelkedesek.jpg

A Senki (7. osztály) és a Harcosok (5. osztály) csapat előadása Budapest anno 1900 címmel.

 

Február 9. (péntek) alsós-felsős program

Jutalom program – 6. osztálynak- Földrajzi tanulmányok lezárása miatt (tanulmányok a termálvízről) Helyszín: Aquapark Kísér: Mihály István, Fási Tímea Tekla

---------------------------------------------------------

 F A R S A N G  (bővebb tájékoztatás az osztályfőnököktől)

farsangi-mulatsag.jpg

színes programok, jelmezek, fánkevés, tombola, kölyök- farsangi diszkó

  • alsósóoknak 14:00-16:00-ig
  • felsősöknek 16:30-18:30-ig

 

Február 10. (szombat) iskolai külsős program

Busójárás – bővebb tájékoztatás a szervező tanároktól

busmohj.jpg

 

Február 12-16. (hétfő- péntek) alsós- felsős program

Rómeó és Júlia hét

romeo-es-j.jpg

 

Szivárványharcos program - A tiszta víz hete

tisztaviz.jpg

Február 12-16. (hétfő- péntek) alsós- felsős program

Szülői értekezletek- bővebb tájékoztatást az osztályfőnököktől

szuloi.jpg

12. hétfő - 5. osztály 16:30

13. kedd - 4. osztály. 16:30

14. szerda -1. osztály 16:00

                  7. osztály 16:30

15. csütörtök- 6. osztály 16:30

 

Február 12.(hétfő) felsős program -7. osztály

Filmnézés- filmelemzés 7. osztály - Lugossy László: Szirmok, virágok, koszorúk- tanítási időben

szirmok_viragok_koszoruk.jpg

Maksa Katalin tanárnővel

 

Február 13. (kedd) felsős program

Kerületi Kazinczy – verseny 14:00-16:30

kazinczy-keruleti-verseny.jpg

Helyszín: Baár Madas Gimnázium

Kísér: Maksa Katalin

 

Február 14. (szerda) alsós- felsős program- VALENTIN NAP-i délelőtt

SZERETET POSTA ♥ ♥ ♥

szeretet-posta.jpg

 

Könyvtári foglalkozás; Kísér: Maksa Katalin, Keszthelyiné Szmolen Judit

konyvtari-fog.jpg

Február 15. (csütörtök) felsős program – 6. osztály

Farsangi fánksütés- 14:00-16:00

farsangifanksutes.jpg

Február 16. (péntek) alsós program

Zrínyi Ilona Matematikai Verseny

zrinyi-ilona-matematika-verseny.jpg

kísér: Reményi Gizella, Keszthelyiné Szmolen Judit

Helyszín: Áldás Utcai Általános Iskola

Visszaérkezés: kb. 16 óra

 

Február 19. (hétfő) féléves tantestületi értekezlet- továbbképzés- tehetséggondozás

Kedves Szülők!

Ezen a napon 5 tanítási óra lesz megtartva. Az alsó tagozatos diákok 13 órakor hazamehetnek.

Tervezett ügyelet-filmnézés a tornateremben

A felső tagozatos diákok 13:30-tól mehetnek haza.

Megértésüket köszönjük!

 

Február 20. (kedd) 16 óra

Iskolanyitogató  

iskolanyitogato1.jpg

Várjuk szeretettel a leendő első osztályosokat!

 

Február 22. (csütörtök) alsós - felsős program

Iskolai vers- és prózamondó verseny 14:30-16:00

versm.jpg

Február 25. (vasárnap) felsős program - 8. osztály

Madách Színház - Én, József Attila- délután 15:00

en-jozsef-attila.jpg

Kísér: Maksa Katalin

 

Február 28. (szerda) felsős program

Sport délután- jégkorcsolyázás bővebb tájékoztatást a szaktanártól.

korcsolyazas.jpg

Előzetes-Síszünet

Március 7-10. (szerda-szombat)

siszunet.jpg