Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2018 MÁJUS

2018.04.26

Május 2. (szerda) alsós-felsős program- 2-8. osztály

Janikovszky Éva Kárpát–medencei Meseíró Verseny

janikovszky-eva-meseiro.jpg

A pályázatokat gondozza és beküldi: Maksa Katalin

 

 

Iskolai SZMK megbeszélés

Résztvevők: az osztályok SZMK vezetői és az iskolavezetés

szmk-megbeszeles.jpg

Időpont:16 óra

 

Május 3-8. (csütörtök- kedd) alsó tagozat

Anyák napi hét

anyak-napja.jpg

Az osztályfőnökök a programokról külön levélben tájékoztatták Önöket.

 

Május 7.  (hétfő) felsős program- 5. osztály

Nyílt órák

  1. óra – Science óra (Mihály István)
  2. óra  -  Matematika (Reményi Gizella)

matematika.gif

Május 9.(szerda) felsős program- 5. osztály, 6. osztály

Könyvtári foglalkozás – 5. osztály

konyvtari-foglalkozas.jpg

FSZEK Török utcai Fiókkönyvtára

Kísér: Maksa Katalin, Keszthelyiné Szmolen Judit

6. osztály

  1. óra – Angol – fél csoport (Bede Zoltán)/ Culture- fél csoport (Sirokmány Viktória)
  2. óra – Magyar irodalom (Maksa Katalin)

 

Május 9-11. (szerda- péntek) alsó tagozat 1-2. osztály

Erdei Iskola- Hármashatárhegyi Kiránduló Központ

harmashatarhegyi-kirandulo-kozpont.jpg

 

Május 10. (csütörtök) felsős program 6-8. osztály

15:00-16:30 Disputa nap

disputa-nap.jpg

 

Fogászati szűrővizsgálat 7-8. osztályosok részére

A részletekről később tájékoztatja Önöket az osztályfőnök.

fog-sz.jpg

Május 14. (hétfő) felsős program

Kritérium vizsga – 6. osztály

A mérés után a 6. osztály hazamehet!

8:30 kezdődik a vizsga és kb. 14 órakor van vége.

kriterium-vizsga.jpg

Kérjük, hogy mindenki fehér blúz/ing, sötét nadrág/szoknyában és SZM nyakkendőben jelenjen meg.

 

Május 15. (kedd) alsós program – 4. osztály

Szülői értekezlet a 4. évfolyamosoknak.

Időpont: 16 óra

szuloi-ertekezelet-szm-iskola-piros.jpg

Téma: Felsősök leszünk

Meghívott vendégek a felső tagozat szaktanárai.

 

Május 16-17-18 (csütörtök) felsős program- Osztálykirándulás, Erdei iskola

3-4. osztály:

Somogyszob

5. osztály

Gyomaendrőd- Körös-parti Erdei Iskola

Kísér: Keszthelyiné Szmolen Judit, Bede Zoltán

erdei-iskola.jpg

6. osztály

Eger, Bélapátfalva, Lillafüred, Diósgyőr, Aggteleki- barlang

Kísér: Maksa Katalin, Fási Tímea

7. osztály:

Szarvaskő- Eger

szarvasko-eger.jpg

Kísér: Mihály István, Tóth András

 

Május 23. (szerda) felsős program

Kompetencia mérés – 6. és  8.osztály

kompetencia-meres.jpg

A mérés után a 6. és a 8. osztály hazamehet!

8:30 kezdődik az országos mérés

Kérjük a pontos megjelenést!

 

Május 28.(hétfő) felsős program

Kritérium vizsga – 7. osztály

kriterium-vizsga.jpg

A mérés után a 7. osztály hazamehet!

8:30 kezdődik a vizsga és kb. 14 órakor van vége.

Kérjük, hogy mindenki fehér blúz/ing, sötét nadrág/szoknyában és SZM nyakkendőben jelenjen meg.

 

Május 31.-Június 1. (csütörtök, péntek) felsős program- 8. osztály

Mestermunka bemutatók a szülők, a tantestület és az iskola diákközösségének nyilvánossága előtt.

mestermunka.jpg

Részletes tájékoztatást később küldünk.

Május 30. (szerda) felsős program – 6. és 8. osztály

Célnyelvi mérés – 6. és 8. osztály

celnyelvi-meres.jpg

A mérés után a 6. és a 8. osztály hazamehet!

8:30 kezdődik az országos mérés

Kérjük a pontos megjelenést!

 

 

Pesti Színház: Toldi – 6. osztály

toldi.jpg

Kísér Maksa Katalin, Fási Tímea Tekla

 

 

Május 31. (csütörtök) alsós program

Fogászati szűrővizsgálat – 1. osztály

fogaszat.jpg

A részletekről később tájékoztatja Önöket az osztályfőnök.