Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2018 OKTÓBER

Október 1.(hétfő) alsós - felsős program

A zene világnapja   

zene01.jpg

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny nevezési határidő

Szervező: Szomódi Zsuzsa

 

Október 4. (csütörtök) – felsős program - 6. osztály

14:15 – 17.00 óráig  

Irodalmi, művészeti kirándulás a Budai Arborétumba  

budai-arboretum.png

Szervező: Maksa Katalin

 

Október 5.(péntek) alsó - felső tagozat

 Emlékezés az aradi vértanúkra  

aradi-vertanuk.jpg

/A gyerekek fehér ingben jöjjenek! /

 

Szabó Magda születésnapja 

szabo_magda.jpg

/ Koszorúzás a Farkasréti temetőben -  DÖK-küldöttség /

Szervező: Szomódi Zsuzsanna

 

Október 8. (hétfő)  alsós – felsős program

Barátság-hét: kapcsolatfelvétel a testvér-osztállyal

baratsag.png

Szervező: az osztályfőnökök

 

Kortárs irodalmi délelőtt – délután. Alsó – felső tagozat

Téma: Lázár Ervin: A Négyszögletű Kerek Erdő 

negyszogletukerekerdo.png

Szervező: Maksa Katalin                     

 

Október 10. (szerda)  felsős program

A londoni tanulmányút fényképeiből készített kiállítás

lon.jpg

Szervező: Mihály István

 

Barátság-karkötő készítése 5-6. osztály számára

baratsagkarkoto.png

Szervező: Reményi Gizella

 

Október 12. (péntek) - alsós program

Bolyai matematika csapatverseny

bolyai-matematika-verseny.jpg

Szervező: Szomódi Zsuzsanna

 

Aszfaltrajz-verseny az alsó tagozat számára

aszfaltrajzverseny.jpg

Szervező: Kocsis Enikő

 

Október 13. (szombat) -  felsős program

Tanulmányi kirándulás a felső tagozat számára

tanulmanyikir.png

Az osztályfőnökök adnak tájékoztatást a részletekről.

 

Október 16. (kedd) 

ISKOLANYITOGATÓ 16 órától

kippkopp1.png

A leendő első osztályos gyerekeket és szüleiket várjuk

 

Október 17 – 19.(szerda-péntek) alsós program

Erdei iskola a 3 – 4. oszt. tanulói számára

erdei-iskola.png

Részletes tájékoztatást küldenek az osztályfőnökök külön levélben.

 

Október 22.(hétfő) 

Pihenőnap, tanítási szünet

pihenonap.png

 

Október 23.(kedd)  

Nemzeti ünnep

okt23nemzetiunnep.jpg

 

Október 25. (csütörtök) - alsós program

Szépolvasó verseny az alsó tagozatos tanulóknak

szepolvaso-verseny.jpg

 

Október 25. (csütörtök) alsós - felsős program

Csodatükör díjkiosztó gála tanulóink számára

csodatukor.jpg

Nyitóelőadás: Jánosi együttes / A magyar történelem sorsfordulók a  népzenében                 

Szervező: Maksa Katalin

 

Október 26. (péntek)  alsós – felsős program

„Tök jó nap” az alsó tagozat számára      

tok-jo-nap.jpg                                            

Szervező: Kocsis Enikő és Mihályi Istvánné

 

Halloween a felső tagozatosoknak

happy-halloween.jpg

Szerevező: Priszlinger Zoltán

 

Október 27 – 31. Őszi szünet

osziszunet.png

Az első tanítási nap a szünet után: november 5.  hétfő