2019.08.29

2019 ÉVNYITÓ

Szeretettel köszöntjük Önöket az új tanévben!

back-to-school.jpg

A tanévnyitó ünnepség - ahogy már korábban is tájékoztattuk Önöket - 2019.szeptember 2-án hétfőn tartja iskolánk.

Gyülekezés: 8:30-8:45 között az osztálytermekben.

A tanévnyitó ünnepség:  9:00

Megjelenés Szabó Magdás ünneplő ruhában (fehér ing/blúz, sötét nadrág, kislányoknak megfelelő hosszúságú, nem mini szoknya-, második osztálytól Szabó Magdás nyakkendő).Az évnyitóra elsősorban az első osztályos gyermekek hozzátartozóit várjuk, mint minden tanév elején.

Köszönjük a kedves Szülők megértését!

Ezen a délelőttön a gyerekek ünneplő ruhában maradnak. Kérjük, hogy csak azok a gyerekek hozzanak váltóruhát, akik a délutáni ügyeletben maradnak.

Évnyitó után az alsósoknak 3 osztályfőnöki órájuk, a felsősöknek 4 osztályfőnöki órájuk lesz. Ezen a napon ismerik meg a diákok az órarendjüket (ami az elkövetkező héten még módosulhat), és vehetik át a tankönyv - és füzetcsomagokat, melyek áráról a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

Kérjük, hogy a gyerekek üres iskolatáskát, tolltartót hozzanak magukkal, Kérnénk a bizonyítványaikat is aláírva hozzák vissza!

Az alsó tagozatosok 13 órától, a felső tagozatosok 14 órától mehetnek haza. Ügyeletet 17 óráig biztosítunk.

szuloi-ertekezlet.jpg

A szülői értekezletek időpontjai:
1. osztály : szeptember 2. hétfő 16 óra
2. osztály: szeptember 5. csütörtök 16 óra
3. osztály: szeptember 3. kedd 16:30 óra
4. osztály: szeptember 3. kedd 16 óra
5. osztály: szeptember 10. kedd 16 óra
6. osztály: szeptember 11. szerda 16 óra
7. osztály: szeptember 4. szerda 16 óra
8. osztály: szeptember 9. hétfő 16 óra

Szeretettel várjuk diákjainkat a tanév első napján!