Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2019.01.28

2019 FEBRUÁR

Február 1. (péntek) alsós- felsős program

Félévi bizonyítvány kiosztása

felevi.jpg

 

Bolhapiac- csere-bere, eladás

Ha van olyan portékád, amit elhoznál, árulnál vagy cserélnél, tedd egy táskába és

hozd el az iskolába, hogy Te legyél a pénteki bolhapiac leges-legjobb árusa. (Lehet cd, dvd, könyv, játék, társasjáték, csecse-becse…)

bolhapiac-plakat.jpg

A gyerekek készítsenek árcédulákat a portékáikra, mert csak így lehet árulni.

Helyszín: dühöngő és az osztálytermek.

(Javasoljuk, hogy a gyerekek 500-3000 Ft összeget hozzanak magukkal, ha lehet, apróban.)

Február 4 - 8. (hétfő- péntek) alsós- felsős program

Szülői értekezletek - bővebb tájékoztatást az osztályfőnököktől

szuloi-ertekezlet.jpg

4. hétfő - 2. osztály 16:00

6. szerda- 1. osztály 16:00

7. csütörtök - 7. osztály 16:00           

7. csütörtök - 6. osztály 16:00

5. kedd -5. osztály 16:00

 

Február 6. (szerda) felsős program - 8. osztály

Korcsolyázás

korcsolyazas.jpg

Szervező tanár: Takács András és Mihályi Gabriella

 

Február 7. (csütörtök) felsős program - 8. osztály

Históriai vetélkedések IV. forduló

historiasvetelkedo.jpg

Szervező tanár: Priszlinger Zoltán

Február 12. (kedd) felsős program
Kerületi Kazinczy – verseny

keruletikazinczy.jpg
Kísérő tanár: Tóth András

 

Bemutató óra a 4. osztályban a leendő első osztályosok szüleinek.

Február 14. (csütörtök) alsós- felsős program -  VALENTIN NAP-i délelőtt

valentin.jpg

Osztálykereten belül tartjuk meg a programot.

Felelős tanárok: osztályfőnökök, szaktanárok

SZERETET ÜZENŐ FAL lesz az iskolában, ahova mindenki írhat üzenetet

Felelős tanár: Fási Tímea

 

Február 15. (péntek) alsós program

Zrínyi Ilona Matematikai Verseny

zrinyi-ilona-matematika-verseny.jpg

Szervező tanár: Szomódi Zsuzsanna

Kísérő tanárok: Szomódi Zsuzsanna, Reményi Gizella

 

Február 20. (szerda) alsós- felsős program (4-7. osztály)

Iskolai színházi előadás - Ludas Matyi

ludas-matyi.jpg

Előadják a GNM Színitanoda növendékei.

 

Február 21. (csütörtök) felsős program

Iskolai vers- és prózamondó verseny 14:30-16:00

versm.jpg

Felelős tanárok: Tóth András, Gy. Molnár Kadosa

 

Február 22. (péntek) alsós- felsős program

Farsangi nap

farsangi-mulatsag.jpg

Ezen a napon minden diák arcfestéssel, jelmezben, álarcban jöhet iskolába.

  • alsós programról az osztályfőnökök tájékoztatják a szülőket
  • felsős farsang 15:00-17:00-ig

 

Február 25. (hétfő) felsős program – 8. osztály

A Mestermunka projekt indítása 

mestermunka.jpg

jelentkezési lapok leadási határideje – tanítási időben

 

Február 26. (kedd) felsős program (7. osztály)

Kerületi történelem verseny

tortenelemv.jpg

Felelős tanár: Priszlinger Zoltán

Bővebb tájékoztatást a szaktanártól.

 

Február 28. (csütörtök) alsós program

Iskolai vers- és prózamondó verseny  14:30-16:00

versm.jpg

Felelős tanárok: Fülöp Andrea, Kis Barbara

 

Előzetes-Síszünet, sítábor

siszunet.jpg

Sítábor    2019. március 3-9. (vasárnap-szombat)
Síszünet   2019. március 6-8. (szerda-péntek)