Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2019.02.22

2019 MÁRCIUS

Március 6.-10 (szerda-szombat) alsós-felsős program

Síszünet.

siszunet1.jpg

Minden diákunknak kívánunk sportos napokat!

 

Március 12.(kedd) alsós- felsős program

Petőfi Irodalmi Múzeum- 3-4. osztály.

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök küldenek.

petofi-irodalmi-muzeum..jpg

Történelmi séta Pesten a forradalmárok nyomában- 5. osztály.

 

Megemlékezés március 15. Pákozd- 6-8. osztály.

Ezen a napon a gyermekek KOKÁRDÁBAN jöjjenek.

 

Március 13. (szerda) alsós program

Petőfi Irodalmi Múzeum  1-2. osztály.

1848-petofi.png

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök küldenek.

Ezen a napon a gyermekek KOKÁRDÁBAN jöjjenek.

 

Március 14. (csütörtök) alsós – felsős program

Ünnepi délelőtt.

marcius-15.jpg

Iskolai rádiós műsor.

Ezen a napon a gyermekek fehér ingben és KOKÁRDÁBAN jöjjenek.

 

 

Március 17. (vasárnap) felsős program

St. Parick - felvonulás Budapest utcáin

szent-patrik-day.png

Bővebb tájékoztatást később küldünk.

 

Március 18. (hétfő)  alsós-felsős program

Zöld nap – St. Patrick emlékére

szent-patrik-nap.png

Kérnénk ezen a napon a gyerekek ruhája vagy kelléke legyen zöld.

 

Március 18-19. (hétfő- kedd) felsős program

Könyvtárlátogatás - 5. osztály

konyvtari-foglalkozas.jpg

Kísérő tanár: Gy. Molnár Kadosa, Fási Tímea Tekla,  Koczka Zsuzsanna

 

Március 18-22. (hétfő-péntek) alsós-felsős program

Nyílt hét iskolánkban 1-6. osztály

nyiltnapok.png

Bővebb tájékoztatást később küldünk.

 

Március 25-29  (hétfő-péntek)  alsós- felsős program

Szivárványharcos hét

szivarvanyharcoshet.jpg

Bővebb tájékoztatást később küldünk.

 

Március 25.(hétfő) felsős program

Színházlátogatás - 5. osztály

Kísérő tanár: Bodri Kati és Priszlinger Zoltán

szinhazlatogatas.png

 

Kerületi felső tagozat vers-és prózamondó verseny-Marczibányi tér.

A döntőbe jutott diákokat a szaktanárok tájékoztatják.

 

Március 26. (kedd) alsós- felsős program

Irodalmi körös program- A Kis Herceg című előadás- Gór-Nagy Mária színitanoda.

gnm-kisherceg.png

Iskolánk vendégségbe hívja az iskola diákjait.

 

 

Március 27. v 28. (szerda v csütörtök) felsős program

Szent László Történelmi Verseny kerületi forduló - 6. osztály.

szentlaszlo-tortenelmi.jpg

Kísérő tanár: Priszlinger Zoltán

 

Március 29. (péntek)felsős program

Országos Culture verseny Salgótarjánban a 8. osztályoknak.

culture.jpg

A résztvevőket a szaktanárok tájékoztatják.

Kísérő tanár: Mr. Z

 

Fontos időpontok:

Félévi értekezleten a következő határozat született.

 

 

Témazáró dolgozat esetén javító dolgozatot a következő esetekben írhatnak a gyerekek:

2-3. osztályban javíthatnak 1, 2, 3  jegy esetén, de mindkét jegyet be kell írni.

4-5. osztályban javíthatnak 1, 2 jegy esetén, de mindkét jegyet be kell írni.

6-8. osztályban nem javíthatnak, de félévkor és év végén, ha kétes jegyre áll valaki, a tanár által kijelölt témakörből írhat dolgozatot.

Ez az utolsó negyedévben, április 1-től fog életbe lépni. 

 

 

GÁLA 

gala.jpg

 2019. június 13. csütörtökön délután 16:00

Helyszín: MOM Kulturális Központ

 

BALLAGÁS - 2019. június 14. péntek

ballagas.jpg

 

A nyári tábor ideje megváltozott:  június 17-21

nyari-tabor.jpg