Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2020 FEBRUÁR

Február 1. (szombat) felsős program

Milestone angol nyelvű vita verseny

angol-vita.jpg

7. osztály részt vevő diákok: Kostyál Míra, Svéd Anna

Szervező tanár: MrZ.

 

Február 6. (csütörtök) felsős program

Korcsolyázás 13:30

korcsolyazas.jpg

Helyszín: Marczibányi tér

Jelentkezni Takács András tanár úrnál február 5. szerda 12 óráig lehet  

 

Február 3 - 7. (hétfő- péntek) alsós- felsős program

szuloi-ertekezlet.jpg

 

Szülői értekezletek időpontjai.

3. hétfő - 3. osztály 16:00

4. kedd - 7. osztály 16:00

4. kedd - 2. osztály 16:00

5. szerda- 1. osztály 16:00

10. hétfő- 4. osztály 16:00

10. hétfő – 8. osztály 16:00

11. kedd - 6. osztály 16:00

12. szerda- 5. osztály 16:00

Szeretettel várjuk a kedves szülőket!

 

Február 7. (péntek) alsós-felsős program

Farsangi nap

fars.jpg

Ezen a napon minden diák arcfestéssel, jelmezben, álarcban jöhet iskolába.

Alsós programról az osztályfőnökök tájékoztatják a szülőket.

A rendezvény: 13:30-15:30 tart.

Felsős farsang 15:30-17:30 tart.

 

Február 13. (csütörtök) felsős program - 8. osztály

Históriai vetélkedések II. forduló

historiai-vet.jpg

Szervező tanár: Priszlinger Zoltán

Bővebb tájékoztatást a résztvevőknek tanár úr fog adni.

 

Február 14. (péntek) alsós- felsős program

VALENTIN NAP-i délelőtt

valentine.png

Délelőtt a szeretet postára lehet leadni az üzeneteteket.

Délután alsó tagozat játszótérre megy, amiről külön tájékoztatást küldenek az osztályfőnökök.

 

Zrínyi Ilona Matematikai Verseny

zrinyi-ilona-matematika-verseny.jpg

A résztvevőknek tájékoztatást később küldünk.

Szervező tanár: Szomódi Zsuzsanna Reményi Gizella

 

Február 18. (kedd) alsós program

Iskolai vers- és prózamondó verseny 14:30-16:00

vers-es-pr.jpg

A jelentkezésről az osztályfőnökök tájékoztatást küldenek.

Felelős tanárok: Fülöp Andrea, Kis Barbara

 

Február 19.(szerda) alsós- felsős program

Szülői klub I. előadása

Téma : A gyereknevelés titkai  

gynt.jpg

Külsős előadó: Novák Ferenc tanár

időpont 16:00-17:30

Jelentkezés: emailben február 10-ig

Várjuk szeretettel az érdeklődő szülőket!

 

Február 20. (csütörtök) felsős program

Iskolai vers- és prózamondó verseny 14:30-16:00

vers-es-pr.jpg

A jelentkezésről a magyar tanárok tájékoztatják a diákokat.

Felelős tanárok: Tóth András, Gy. Molnár Kadosa

 

 Február 24. (hétfő) felsős program – 8. osztály

 A Mestermunka projekt

mestermunkaprojekt.jpg

 A témák kiválasztásával a jelentkezési lapok leadása 14 óráig Tóth András tanár úrnak.

 Szervező tanár: Tóth András

 Mozidélután- alsós program 

15:00-17:00

mozi-11.jpg

 A programról később tájékoztatjuk Önöket.

 Szervező tanár: Tóth András

 

Február 27. (csütörtök) felsős program -7. osztály

Kerületi történelem verseny

tortenelem-v.jpg

Felelős tanár: Priszlinger Zoltán

Bővebb tájékoztatást a résztvevőknek tanár úr fog adni.

 

Február 27. (csütörtök)

Amerika Nap

usa.jpg

Iskolánk az Amerikai Egyesült Államok Nagykövetségével közösen Amerika Napot szervez 7-12. évfolyamon tanuló 2. kerületi diákok számára. A program során a követség tanácsosa és tanáraink tartanak angol nyelvű, az Egyesült Államokkal kapcsolatos foglalkozásokat, és az American Corner igazgatója tájékoztat az amerikai továbbtanulási lehetőségekről.

 

Azoknak a diákoknak részére, akik nem vesznek részt ezen a programon, múzeum pedagógiai foglalkozásokat szervezünk.

Bővebb tájékoztatást később küldenek az osztályfőnökök.