2020 JÚNIUS

A júniusi házi feladatokat itt találják.

hazifeladat5.jpg

Szeretnénk tájékoztatni Önöket a summer school menetéről, ami június 16. kedden kezdődik.
summer-school-1.jpg

Javasoljuk, hogy a gyerekek hozzanak magukkal tolltartót, színes ceruzát és egy vonalas füzetet. Kérnénk, hogy küldjenek a gyerekkel reggelit, ha nem reggelizett, délutánra uzsonnát, mivel a gyerekeknek csak ebédet biztosítunk .

A gyerekeket 8:00-8:30 között gyülekeznek a tantermekben.
Kérjük, hogy gyermeküket az iskola bejáratáig kísérjék.
Az épületbe belépés után kézfertőtlenítés, majd kötelező cipőváltás következik a higiéniás előírások maitt.

Az I. csoport  1. osztályosok a saját termükben gyülekeznek.
II. csoport 2. osztály - saját termében gyülekezik.
III. csoport  3-4. osztály -  4. osztálytermében gyülekezik.
IV. csoport felső tagozat - science teremben gyülekezik.

Az alsós diákok 12:00-13:00 óra között ebédelnek, majd jóidő esetén játszanak az udvaron.

Kérjük, hogy azok a családok, akik 14 óráig kérték  a programokat gyermeküknek, pontosan érkezzenek, hogy ne zavarják a délutáni foglalkozásokat. A diákok 13:50-től az udvaron vagy az előtérben várják szüleiket. Laci bácsi segíti a találkozást a szülőkkel.

Az egész napos programot igénylő diákok, jó idő esetén  15:45-16:00 között az udvaron várják szüleiket, rossz idő esetén a gyerekek az ebédlőben, tornatermben, könyvtárban lesznek. Ebben az esetben a tanítók mellett Laci bácsi segíti a gyermekek hazamenetelét.

Üdvözlettel:
Iskolavezetés