2021.03.08

2021 MÁRCIUS 8-tól

Bizonyára értesültek arról, hogy a Kormány ismét távoktatást rendelt el az általános iskolákban, melynek kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk Önöket.

homes.jpeg

A digitális távoktatást március 8-tól a tavalyi rendhez hasonló módon indítjuk újra, az alábbi változtatásokkal:

-           Órarendek

-          Az 1-5. évfolyamon a feladatokat az iskola blogján (szmblog.blog.hu) tesszük közzé.

-          A 6. évfolyamon a feladatokat a blogon és classroomon küldjük.

-          A 7-8. évfolyamon a feladatokat classroomon küldjük.

A zoom órarendeket a hétvégén közzétesszük a blogon, és az osztályfőnökök is kiküldik az osztályaiknak. Kérjük, hogy segítsék elő, hogy az élő zoom órákon gyermekeik a Házirend távoktatásra vonatkozó előírásait betartva (pontos megjelenés, aktív részvétel képpel és hanggal) részt vegyenek!

A gyerekek számos személyes tárgya, taneszköze, tankönyve maradt az épületben. Az iskola épülete munkanapokon reggel 7 és délután 2 között lesz nyitva, belépés kizárólag a Gábor Áron utca felől lesz lehetséges.

A további tudnivalókról és fejleményekről a szokott módon rendszeresen tájékoztatjuk Önöket.

Jó egészséget kívánunk!

Az iskola vezetősége