Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2022.10.30

2022 NOVEMBER

November 2-4. (szerda-péntek) alsós-felsős program

Őszi projektnapok

osziproje.jpg

Délelőtt folyamán foglalkozásokat tartanak a tanítók és tanárok.

Ebéd után a gyerekek hazamehetnek,

alsósok 13:00-tól,

felsősök 13:30-tól.

Ügyeletet tartunk 17 óráig.

 

November 7-11. (hétfő-péntek) alsós-felsős program

Fogadóórák hete

fogadoorak-hete.jpg

Az osztályfőnökök, szaktanárok online küldik ki az időpontokat a megelőző héten.

A fogadóórát online vagy személyesen tartják.

Szervezők: osztályfőnökök

 

November 8. és 10. (kedd és csütörtök) alsós program

6. osztályosok bemeneti mérése –­ természettudomány – angol nyelv

termeszet.jpg

Szervező: Reményi Gizella

 

November 9. szerda felsős program

A 6. osztályosok ezen a napon szintfelmérőt írnak magyar nyelv és irodalomból, valamint matematikából az 1-2. órában.

ma.jpg

A 3. órától az órarend szerint folytatódik a tanítás.

Szervező: Reményi Gizella

 

November 11. (péntek) alsós program

Márton-napi mulatság

martonnap.jpg

Osztálykeretben kerül megrendezésre a program. Az osztályfőnökök küldenek részletes tájékoztatást.

Szervező: alsós osztályfőnökök

 

Bolyai  verseny

Szervező: Major Zsuzsa

szepolvasas.jpg

Szépolvasási verseny – iskolai döntő

 

Szervező: Szomódi Zsuzsa, Prieszol Zsófia

5. osztályosok bemeneti mérése – szövegértés – matematika

Szervező: Reményi Gizella

 

November 17. (csütörtök) alsós-felsős program

Csodatükör gála

csodatukor-gala.jpg

Szervező: Gy. Molnár Kadosa, Szmolen Judit

 

5. osztályosok bemeneti mérése – szövegértés – matematika

Szervező: Reményi Gizella

 

November 18. (péntek) alsós-felsős program

Ünnepi nyakkendőavatás – (1. o. és az új tanulók).

001-sz-m-logo-keret.jpg

Részletes tájékoztatást a rendezvényről később küldünk.

Szervezők: Szomódi Zsuzsanna, Szmolen Judit, Koczka Zsuzsanna, Zeffer Katalin, Szeőke Kata

 

November 21. (hétfő)

Szabó Magda-emlékverseny

szmemlekverseny.jpg

Helyszín: Marczibányi téri Művelődési Központ

Szervező: Szabó Magda szellemi örökségért Alapítvány szervezésében Bereczki Mária, Bede Zoltán

 

Zrínyi matematika verseny – iskolai forduló 14:30

zrinyi-ilona-matematika-verseny.jpg

Szervező: Szomódi Zsuzsa

 

November 22-23. (kedd-szerda) alsós program

4. osztályosok bemeneti mérése – szövegértés – matematika

Szervező: Reményi Gizella

 

November 28. (hétfő) alsós program

Adventi készülődés hete

adv.jpg

Szervező: Szomódi Zsuzsa

 

November 23. (szerda) alsós program

helyes.jpg

Helyesírási verseny 2-3-4. évfolyam

Szervező: Szomódi Zsuzsanna

 

November 29. (kedd) alsós program

Alsós szakmai nap – belső továbbképzés (magyar)

Ezen a napon a tanítás órarend szerint tartjuk.

Szervező: Szomódi Zsuzsanna