Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2022.10.30

2022 OKTÓBER

Október 3. (hétfő) alsós program

A zene világnapja – meghívott hárfaművész bemutatója

Gyülekező a tornateremben az alsó tagozatos diákoknak 10 órakor

zene.jpg

Szervező: Kocsis Enikő

 

Október 5. (szerda) alsós-felsős program

Szabó Magda 105. születésnapja – megemlékezés az iskolában kiállítás keretében

Szervező: 2. osztály

szabo-magda.jpg

 

DÖK képviselők Takács András tanár úr vezetésével mécsest gyújtanak és koszorút helyeznek el a Farkasréti temetőben az írónő sírjánál.

 

Az írónő születésének 105. évfordulóján ezen a napon műsorral egybekötött filmvetítésre és pódiumbeszélgetésre kerül sor a Marczibányi téri Művelődési Központban.

A beszélgetést vezeti Gy. Molnár Kadosa tanár úr

Időpont: 15 óra

Várjuk a 7-8. osztályosokat az osztályfőnökökkel együtt erre a megemlékezésre!

 

Október 6. (csütörtök) alsós-felsős program

Aradi vértanúk napja – ünnepség

aradi-vertanuk.jpg

Ezen a napon kérjük, hogy a gyermekek fehér ingben és SzM nyakkendőben jöjjenek iskolába.

Szervező: 4. osztály

 

INDULNAK csütörtökönként a Históriás vetélkedők az 5-6. osztályosoknak

Szerevező: Major Zsuzsa

 

 

Október 10. (hétfő) alsós program

Szüreteljünk együtt!- Almaszüret

alma1.jpg

Helyszín: Törökbálint 1.o.– kirándulás

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök adnak.

 

Október 11. (kedd) alsós-felsős program

Szüreteljünk együtt! – Almaszüret

Helyszín: Törökbálint 2.o. – kirándulás

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök adnak.

 

Zrínyi matematika-verseny nevezési határideje, jelentkezés a matematika tanároknál.

zrinyi-ilona-matematika-verseny.jpg

 

 

Október 12. (szerda) alsós program

Szüreteljünk együtt! – Almaszüret

alma1.jpg

Helyszín: Törökbálint 4.o. kirándulás

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök adnak.

 

Központi bemeneti mérés (magyar- matematika) 8. osztályos diákoknak 1. csoportjának

 

Iskolai SZMK értekezlet 16 órakor

 

Október 13. (csütörtök) alsós program

Szüreteljünk együtt! – Almaszüret

almasz.jpg

Helyszín: Törökbálint 3.o. kirándulás

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök adnak.

 

Központi bemeneti mérés ( magyar- matematika) 8. osztályos diákoknak 2. csoportjának

 

 

Október 14. (péntek) alsós-felsős program

Bolyai matematika csapatverseny 1. iskolai forduló 14:30

bolyai-matematika-verseny.jpg

Szervező: Szomódi Zsuzsanna

 

Október 15. (szombat) alsós-felsős prpgram

Tanítás nélküli munkanap

Ezen a napon nincs tanítás, nincs iskola a diákok részére.

 

Október 17. (hétfő) alsós-felsős program

Őszi sportnap

sportnap.png

Szervezők: Prieszol Zsófia, Takács András

 

Október 17-18. felsős program

Központi bemeneti mérés (angol) 8. osztályos diákoknak két csoportban

 

 

Október 20. (csütörtök) alsós-felsős program

Október 23-a tiszteletére, külsős programokkal, ünnepélyes történelmi sétákkal, emlékhelyek látogatásával emlékezünk
A gyermekek fehér ingben és iskolai nyakkendőben jöjjenek iskolába!

okt23nemzetiunnep.jpg

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnököket adnak.

 

Október 24. (hétfő) alsós program

Papírkiállítás

Szervező: A zöld nagykövet csoport és az osztályfőnökök

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnökök adnak.

 

Október 26. (szerda) alsós-felsős program

„TÖK” kiállítás

tokok.jpg

 Szerdától várjuk az ötletesebbnél ötletesebb faragott tököket!  

Szervező:

 

Október 26-27. felsős program

Központi bemeneti mérés (magyar-matematika)  6.osztály két csoportban

 

Október 28. (péntek) alsós-felsős program

Tök jó nap – Halloween 

tokjo.jpg

Bővebb tájékoztatást az osztályfőnököket adnak.                                      

Kérjük, hogy a program után mindenki vigye haza a „faragványát”!

 

Október 29 (szombat) – november 1. (kedd)

Hosszú hétvége

 

November 2. (szerda)-november 4. (péntek) alsós-felsős program

Őszi szünet

osziszunet.jpg

 

 

Október hónapban (osztályprogram)

Irodalmi séta az 5. osztállyal.
Bővebb tájékoztatást Gy. Molnár Kadosa ad.