2021.05.12

Június 2021 - Nyári táborok

Sok szeretettel várjuk gyermekét nyári táborainkban az alábbi időpontokban!

Szeőke Kata vagyok, rajztanár, az iskolában felső tagozaton segítem a gyerekek művészi fejlődését. Idén már 10. éve szervezek képző- és iparművészeti táborokat, s ezen a nyáron egy három napos Szabó Magda nyári táborral indítanám ezt a mozgalmas időszakot. A program minőségi kivitelezésében a mindig kedves és kreatív Gabi néni, valamint Hárs Nelli keramikus kollégám lesz segítségemre.

A tábor időpontja:
2021. június 16-18., 8:30-16:00

A tábor díja háromszori étkezéssel, az alkotáshoz szükséges anyagokkal és eszközökkel:
37.500.- Forint/ 3 nap, testvéreknek 36.000.- Forint/ 3 nap.

programról:
- szerda: kerámia, festés, rajzolás, kézművesség Gabi nénivel és Nelli nénivel;
- csütörtök: festés, rajzolás, kézművesség Kata nénivel és Gabi nénivel;
- péntek: festés, rajzolás, kézművesség Kata nénivel és Gabi nénivel.

Irányított és fantáziára alapuló feladatok is várnak a gyerekekre. Szerdán a kerámiázásé lesz a főszerep, de izgalmas rajzi feladatokkal is készülünk. Csütörtökön és pénteken a napot egy komolyabb alkotással indítjuk: vászonra festünk akrillal. Festés közben sokat tanulunk a festészeti technikákról, színekről, festőkről. Ebéd után kerül sor a kreatív feladatokra. Programjainkra a kisebbeket és a nagyobbakat is nagy szeretettel várjuk!

Jelentkezés:
www.rozska.hu/jelentkezes , a megjegyzés rovatba kérjük beírni, Szabó Magda tábor!

Szeretettel:
Kata néni, Gabi néni, Nelli néni

THE WORKS ANGOL TÁBOROK
ang.jpg

Azoknak a gyerekeknek ajánljuk nyári angol táborainkat, akikre ráfér egy kis extra angol tanulás:
Dátumok:
  • július 5 -9  a 12 - 14 éveseknek
  • július 12 – 16 a  8 - 11 éveseknek
Időpont:  8:30 – 16:00
Korosztály:  7-10 évesek és 11 - 14 évesek

Helyszín: Szabó Magda Kéttannyelvű Általános Iskola
Bp, Gábor Áron utca 47 1026
Díj: 60 000 Ft (háromszori étkezéssel)
Angol anyanyelvű tanárokkal!
- tudásszintnek és igényeknek megfelelő csoportok (a tábort egy online szintfelmérő előzi meg!)
angol.jpg
- aktív, vidám angol nyelvű órák
- minden nap más témát fedeznek fel a művészet, dráma és játék segítségével
- csapatépítés és vitakörök

Mire van szükségünk: nap elleni kalap, fényvédő krém, vizes palack, benti cipő
Jelentkezéshez kérjük, kattintson ide:

A hely biztosításához a tábor díjának az 50%-át kérjük elutalni. A másik 50% -ot az adott tábor első napján készpénzben készpénzben kérjük fizetni egy lezárt, névreszóló borítékban.
Számlaszámunk: The Works KFT 16200137-18547003
VisszatérítésLemondás esetén előleget visszautalni legkésőbb csak a tábor megkezdése előtt  15 nappal áll módunkban!

Köszönjük!

dramatabor2021.jpg

Sok szeretettel várjuk gyermekét nyári táborainkban az alábbi időpontokban!
Szeretsz előadni? – Akkor gyere és alkossunk egy előadást a DRAMAWORKS nyári táboraiban!
Dátumok:
  • július 5 -9 a 7 -10 éveseknek
  • július 12 – 16 a 11 – 14 éveseknek
Időpont:  8:30 – 16:00

Helyszín: Szabó Magda Kéttannyelvű Általános Iskola

A DramaWorks angol anyanyelvű színjátszás és musical tanárai segítségével a gyerekek megismerkednek a színjátszással, improvizációval, elbeszéléssel, különböző színjátszótechnikákkal és rendezéssel, melyeket majd alkalmaznak a saját játékuk megformálása során.

Jelentkezéshez kérjük, kattintson ide:

nyari.jpg

Kedves Szülők!

Engedjék meg, hogy pár gondolattal zavarjam Önöket. Regős István vagyok. Labdajátékot és történelmet tanítok több mint 10 éve a Szabó Magdában. 26 éve működik Tenisztáborom az iskolai szünet első felében a Sváb-hegyen napközi rendszerben.  Akiket érdekel a sport és a jó levegő együtt várom szeretettel a táboromba.

Kérem a jelentkezők ne felejtsék el kitölteni és első nap magukkal hozni az egészségügyi nyilatkozatot is!

tenisztabor.png

Köszönettel!

Üdvözlettel,                    Regős István (+36/30- 2244-373)