Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Tanáraink

Az iskola vezetősége:

Erdősné Bach Zsuzsanna

Igazgató

Drámajáték- Erkölcstan

 

Keszthelyiné Szmolen Judit

 

Igazgatóhelyettes

Osztályfőnök 7. osztály

Erkölcstan 7. osztály
Erkölcstan 5. osztály

Matematika 4. osztály

 

 

 

Fogadóóra:

Az igazgató és az igazgató helyettes fogadóórái:

Előzetes egyeztetés alapján a 061/326-6648-as telefonszámon vagy szabomagda.iskola@gmail.com email címen.

 

A tantestület tagjai

 

Szomódi Zsuzsanna            

 

Osztályfőnök 1. osztály

Magyar 1. osztály

Matematika 1. és 6. osztály

Ének-zene 1. osztály
Erkölcstan 1. osztály

Matematika tehetséggondozás 5-6. osztály

 

Mihályi Istvánné

Osztályfőnök helyettes 1. osztály

Művészi torna 1-3. osztály

Testnevelés 1. osztály

Délutáni tanulásirányítás 1. osztály

 

Koczka Zsuzsanna

Osztályfőnök 2. osztály

Magyar 2. osztály
Erkölcstan 2. osztály

Ének-zene 2. osztály

Délutáni tanulásirányítás 2. osztály

 

Muszbek Zsuzsanna

Osztályfőnök helyettes 2. osztály

Matematika 2. osztály

Erkölcstan 2. osztály

Art 1-2. osztály

Technika 1-2. osztály

Testnevelés 2. osztály

Délutáni tanulásirányítás 2. osztály

 

Kis Barbara 

Osztályfőnök 3. osztály

Magyar 3. osztály

Matematika 3. osztály

Ének-zene 3. és 7- 8. osztály

Délutáni tanulásirányítás 3. osztály

 

Katics Eszter

Osztályfőnök helyettes 3. osztály

Angol 3. osztály

Erkölcstan 3. osztály

Délutáni tanulásirányítás 3. osztály

 

Fülöp Andrea

Osztályfőnök 4. osztály

Magyar 4. osztály
Erkölcstan 4. osztály

Magyar nyelv a nemzetköz csoportban

Délutáni tanulásirányítás 4. osztály

 

Kocsis Enikő

Osztályfőnök helyettes 4. osztály

Ének 4- 6. osztály

Erkölcstan 4. osztály

Délutáni tanulásirányítás 4. osztály

 

Mihály István

Osztályfőnök 5. osztály

Angol nyelv 5. és 7 - 8. osztály

Science 1-6. osztály

Geography 7-8. osztály

Biology 7-8. osztály

 

Tóth András

Osztályfőnök helyettes 5. osztály
Nemzetközi csoport magyar tanára 5 – 8. osztály

 

 

Priszlinger Zoltán

Osztályfőnök 6. osztály

Történelem 5-8. osztály

Történelem angol nyelven 5-8. osztály

Erkölcstan 6. 8. osztály

 

Bodri Katalin

Osztályfőnök helyettes 6. osztály

Angol nyelv 1. 4. 6. osztály

Culture 6. osztály

Tánc 1-2.osztály

Délutáni tanulásirányítás 6. osztály

 

Bede Zoltán

Osztályfőnök 7. osztály

Angol nyelv 3-8.osztály

Culture 4 - 7. osztály

 

Keszthelyiné Szmolen Judit

Osztályfőnök helyettes 7. osztály

Erkölcstan 5. és 7. osztály

Matematika 4. osztály

 

Reményi Gizella

Osztályfőnök 8. osztály
Matematika 5. és 7-8. osztály

Kémia 7-8. osztály

Matematika felvételi előkészítő 7-8. osztály

 

Fási Tímea Tekla

Osztályfőnök helyettes 8. osztály

Art 1-8. osztály
Technika 1-4. osztály

Délutáni tanulásirányítás 6. osztály

 

Gy. Molnár Kadosa

Magyar irodalom 5-8. osztály
Magyar nyelvtan 5-7. osztály

Honismeret 5. osztály

Magyar előkészítő 7. osztály

 

Major Zsuzsa

Magyar nyelvtan 8. osztály

Magyar előkészítő 8. osztály

Regős István

Labdajáték 1. és 3-4. osztály

 

Móricz Lászlóné

Fizika 7-8. osztály

Nyíregyházi Attila

Informatika 5-8. osztály

 

Klimczák Adrienn

Culture 4-5. és 8. osztály

Angol vizsgára előkészítő 6. osztály

Nyelvvizsga előkészítő 8. osztály

 

Kotora Györgyné

Matematika 5-8. osztály

 

Ivett Gregor

Anyanyelvi angol 1-5. osztály

 

Mark Lane

Anyanyelvi angol 6-8. osztály

 

Sirokmány Viktória

Angol 2. és 3. osztály

Informatika 5. osztály

Robotika 4. osztály

 

Őri Csanád

Judo oktatás 1-3. osztály

 

Krebsz Katalin

Angol 1-2. osztály

 

Dr. Kovács Judit

Culture 8. osztály

Nemzetközi csoportnak: tehetséggondozás
Angol lektor

 

Takács András

Testnevelés 3-8. osztály

 

Szeőke Katalin

Technika 5-7. osztály

 

Sarnyai Klaudia

Tánc 4-8. osztály