Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2013.06.05

2012-2013 Meseíró verseny

A 2012/13-as tanévben szép eredményeket ért el iskolánk nemzetközi és országos meseíró versenyeken. 

A  Nagy mese elnevezésű országos versenyen harmadik helyezést ért el Földesi Sára harmadik osztályos diák. A Vattacukor hajú két asszony című meséjét és a Sárával készült interjút a Kossuth rádióban is hallhatuk 2013. május 15-én este.

 Az én mesém országos meseíró verseny zsűrije a tavalyi tanévben a legjobb mesék közé választotta 18 diákunkmeséjét. Az én mesém című könyvben jelentek meg a történetek 2013 szeptemberében. 

 A 18 legjobb történetíró: Hegedűs Dorina, Lantos Panni,  Tari Csaba, Tari Izabella, Kelemen Anna, Szirakov Alexandra,  Földesi Sára,  Dobos Laura, Dózsa Márton, Koncz Rene, Erdős Bálint, Szegner Rebeka, Morris Jenni, Bereczki Bianka, Korda Kitti, Dojcsák Marcell, Varga Júlia, Teare Amelia.

Földesi Sára az én mesém  versenynek is díjazottja.

A Tündérszó nemzetközi meseíró verseny zsűrije a legjobb mesék közé választotta négy diákunk meséjét, elismerő, dicsérő oklevelet kaptak: Szirakov Alexandra, Földesi Sára, Erdős Bálint és Morris Jenni.

 

Büszkék vagyunk kiváló meseíró tanítványainkra, gratulálunk a szép eredményekhez.