Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2016-17.tanév

ISKOLAI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY


ALSÓ TAGOZAT

 

  1. helyezett

Fábry Sára 2. osztály
Vajda Zsófia 4. osztály

 

  1. helyezett

Desics Panni 1. osztály
Al Rashed Jázmin 3. osztály
Balogh Bendegúz 3. osztály

 

  1. helyezett

Marcinkovics Nóra 1. osztály
Csomor Igor 2. osztály
Pócs Julcsa 4. osztály
Koltai Hanna 4. osztály

 

 

 

Különdíj

Jackson Abigél 2. osztály

 


FELSŐ TAGOZAT

 

  1. helyezett

Maróty Dalma 5. osztály

Jakson Kole 6. osztály

Töller Kármen 7. osztály

 

  1. helyezett

Takács Emma 6. osztály

Ujvári Botond 7. osztály

 

  1. helyezett

Svéd Dóra 8. osztály

 

Különdíj

Makaridze Nanuka 5. osztály

 

 

 

KEÜLETI VERS-ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

II. helyezett: Töller Kármen 7. osztály

 

ISKOLAI KAZINCZY-VERSENY


I.helyezett

 

Jackson Kole 6. osztály
Töller Kármen 7. osztály

 

 


II.helyezett

 

Hegedűs Dorina 6. osztály
 

 

 

III.helyezett

 

Maróthy Dalma 5. osztály

 

 

Különdíj

 

Schultz Dániel 6. osztály

 

 

 

HELYESÍRÁSI VERSENY – Iskolai

  1. helyezett
    Molnár Flórian 3. osztály, Galambos Lili 4. osztály
  2. helyezett
    Szabó-Gecse Levente 4. osztály
  3. helyezett
    Koltai Hanna 4. osztály
  4. helyezett
    Vajda Zsófia 4. osztály

 

                HELYESÍRÁSI VERSENY – Iskolai – 2. osztály

I.helyezett: Barát Johanna

II.helyezett: Borzák Kamilla

III.helyezett: Szentandrási Boldizsár, Mód Blanka Tara

IV.helyezett: Faragó Szilvia, Szabó-Gecse Dorottya

ISKOLAI VERSÍRÓ VERSENY

I.helyezett
Jackson Kole Mátyás

II.helyezett
Mészáros Kitti

III.helyezett
Kállai Blanka, Borzák Bori, Schirmer Abigél, Lendvai Letti, Joó Linda, Szirakov Aelxandra, Andor Iván, Svéd Dóra, Varga Zsófia

 

CSODATÜKÖR ISKOLAI MESE-ÉS NOVELLAÍRÓ VERSENY

Aranyalma Díjat kaptak

Severnyák-Tóth Hanga, Kostyál Mira, Koltai Hanna, Vajda Zsófia, Pócs Julcsa, Kasza Luca 4. osztály

Bíró Csenge 5. osztály

Hegedűs Dorina, Büki Regina 6. osztály

Kelemen Anna, Ujvári Botond, Bellák András 7. osztály

Svéd Dóra, Noszkó-Horváth Dani 8. osztály
 

Ezüstpálca Díjat kapott

Surányi Vera, Kállai Tekla 2. osztály

Galambos Lili, Baleja Zina, Barátosi Kristóf 4. osztály

Takács Emma 6. osztály

Szirakov Alexandra, Andor Iván 7. osztály

Merényi Márton 8. osztály

 

Bronzkapu Díjat kapott

Bajáki Panna, Adámi Luca, Atl Attila, Magyar Alexandra Fanni 4. osztály

Melsiko Viera, Pongó Dominik, Varga Veronika, Joó Emma, Baráth Zoé, Bányai Keve 5. osztály

Czesznak Tamás 6. osztály

Barátosi Balázs, Morris Emese 7. osztály                            

Hergyó Botond, Bach Sára, Vajda Tímea, Vajda Tamás 8. osztály

 

Közönség Díjat kapott

Baleja Zina, SevernyákTóth Hanga 4. osztály
Takács Emma 6. osztály
Ujvári Botond 7. osztály

 

SIMONYI ZSIGMOND ISKOLAI HELYESÍRÁSI VERSENY

                

                 I.helyezett
 

Bíró Zsombor 5. o.
Büki Regina 6. o.
Szirakov Alexandra 7. o.

 


 

II. helyezett

 

Joó Emma 5. o.

          
           III.helyezett

 

Borzák Bori 5. o.
Jakscon Kole Mátyás 6. o.
Kelemen Anna 7. o.
Bortnyák Bori 8. o.

 

 

ISKOLAI LOGO PÁLYÁZAT GYŐZTESEI

  • SOKK-SZÍNŰSÉG
    Hollósi Maja 5. osztály

     
    • ENGLISH EVERYWHERE
      Ágh Cecília 4. osztály

       
      • Művészetek találkozása
        Varga Zsófia 6. osztály

         
        • Budapest felfedezése
          Vajda Zsófia 4. osztály

 

GAME OF VOICE – EVERYBODY IS SOMEBODY

                                                              Kerületi angol nyelvi verseny         

I.DÍJ
 


Varga Zsófia 6. o.
Takács Emma 6. o.
Büki Regina 6. o.
Hegedűs Dorina 6. o.
Takovács Gábor 7. o.

 


II.DÍJ



Varga Veronika 5. o.
Kruse Milla 5. o.
Kovács Dzsun Vince 5. o.
Koltai Zita 5. o.

 

II.DÍJ és Közönség díj
 


Andor Iván 7. o.
Mohri Szirusz Mátyás 7. o.
Paterson Denis 7. o.

 

 

 

III.DÍJ
 


Szecsanov Zorka 7. o.
Tari Izabella 7. o.
Morris Emese 7. o.

 

 

 

 

KÜLÖNDÍJ

 


Markót Liza 3. o.
Spanyol Izabella 3. o.
Koltai Lili 3. o.
Mészáros Maya 3. o.
György Eszter 3. o.

 

 

KÜLÖNDÍJ
Koltai Hanna 4. o.
Gábor András 4. o.

 

 

 

NATIONAL POEM RECITATION CONTEST – Országos Angol Vers-és Prózamondó Verseny

I.helyezett:

Vajda Zsófia 4. osztály

I.helyezett
György Eszter 3. osztály

 

II. helyezett
Andor Iván 7. osztály

Jutalom könyvet kapott: Szecsanov Zorka 7. osztály
 

 


OPEN CURTAIN – Országos Angol Drámafesztivál

Az I. helyezett csapat tagjai:

Balogh Bendegúz 3. osztály
Molnár Flórián 3. osztály
Tallósy Áron 3. osztály
Vajda Zsófia 4. osztály
Koltai Hanna 4. osztály
Svéd Hanna 4. osztály
Szabó-Gecse Levente 4. osztály
Matyi Bence 4. osztály
Adámi Luca 4. osztály
Kostyál Mira 4. osztály
Nagy Szonja 4. osztály
Baleja Zina 4. osztály

 

 

ORSZÁGOS BRIT CIVILIZÁCIÓ ÉS KULTÚRA VERSENY

              
               8. helyezett – felső tagozatos szekció

 

Déri Emma Lola
Joó Emma
Bányai Keve

 


8. helyezett- alsó tagozatos szekció

 

Kasza Luca Kata
Pócs Julcsa
Galambos Lili

 

 

MATEMATIKA ISKOLAI VERSENY

I.helyezettek
Fülöp Emma 2. osztály
Tallósy Áron 3. osztály
Pais-Hank Olivér 4. osztály
Gábor András 4. osztály
koltai Hanna 4. osztály
Bíró Zsombor 5. osztály
Varga Zsófia 6. osztály
Büki Regina 6. osztály
Andor Iván 7. osztály

 

 

 

KERÜLETI BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

 

8. helyezett

Szabó-Gecse Levente 4. osztály
Pais-HAnk Olivér 4. osztály
Koltai Hanna 4. osztály
Gábor András 4. osztály

37. helyezett /63 csapat versenyzett

Pantoleon Antonio 6. osztály
Büki Regina 6. osztály
Varga Zsófia 6. osztály
Jakson Kole Mátyás

22. helyezett /45 csapat versenyzett

Andor Iván 7. osztály
Bellák András 7. osztály
Szirakov Alexandra 7. osztály
Ujvári Botond 7. osztály

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY – Budapest V. körzeti forduló

XIII. HELYEZETT: Koltai Hanna 4. osztály

 

KERÜLETI SZENT LÁSZLÓ TÖRTÉNELEMVERSENY

II. helyezett csapat

Büki Regina 6. o.

Komócsi Sándor 6. o.
Jackson Kole 6. o.
Schultz Dániel 6. o.

 

 

DISPUTA VERSENY


I.helyezett csapat

 

Hergyó Botond 8. o.
Lőrincz Márton 8. o.
Mészáros Kitti 8. o.

 


II.helyezett csapat

 

Debreczeni Ákos 7. o.
Szirakov Alexandra 7. o.

Ujvári Botond 7. o.


III.helyezett csapat

 

Andor Iván 7. o.
Szecsanov Zorka 7. o.
Töller kármen 7. o.


IV.helyezett csapat

 

Hegedűs Dorina 6. o.
Czesznak Tamás 6. o.
Schultz Dániel 6. o.
Varga Zsófia 6. o.

 

 

IDŐUTAZÓ – Országos Történelem Levelező Verseny

9. helyezett

Szecsanov Zorka, Szirakov Alexandra, Ujvári Botond

10. helyezett

Jackson Kole, Komócsi Sándor, Schultz Dániel

15. helyezett

Debreczeni Ákos, Bellák András, Sebők Imre

 

SZIVÁRVÁNYHARCOS OSZTÁLYOK, DIÁKOK 2016/2017-es tanév

A tanév Szivárványharcos osztályai a 3. és az 5. osztály.

A tanév Szivárványharcos diákjai:

Az 1. osztályból:

Cselényi Kevin, Déri Ádám, Desics Panni, György Katalin

A 2. osztályból:

Fábry Sára, KAvalecz-Hank Botond, Mód Blanka Tara, Rujp Áron, Surányi Vera

A 3. osztályból:

Al-Rashed Jázmin, Bali Rajmond, Borzák Dorottya, Bürchner Kristóf, György Eszter, Koltai Lili, Krasznay Dalma, Markót Liza, Matolcsi Orsolya, Mészáros Maja, Molnár Flórián, Tallósy Áron, Tarnócay Roland, Tischner Gergő, Tordai Iván, Varga Benedek, White Chloe

A 4. osztályból:

Adámi Luca, Baleja Zina, Galambos Lili, Inotai Bálint, Koltai Hanna, Kostyál Kende, Kostyál Mira, Magyar Alexandra Fanni, Mészáros Noam, Nagy Szonja Sára, Park Eun-Ji, Pócs Julianna, Severnyák-Tóth Hanga, Svéd Anna

Az 5. osztályból:

Bányai Keve, Borzák Bori, Déri Emma Lola, Fodor Nadin, Joó Emma, Kállai Blanka, Kiss Dániel, Koltai Zita, Krasznay Blanka, Susan Léna, Makaridze Nanuka, Maróty Dalma

A 6. osztályból:

Büki Regina, Czesznak Tamás, Dobos Viktória, Hegedűs Dorina, Ivens Áron, Kardos Anna, Komócsi Sándor, Lendvai Letti, Pantoleon Antoni, Schirmer Abigél, Schultz Dániel, Szogolovszki Sámuel, Varga Zsófia

A 7. osztályból:

Andor Iván, Debreczeni Ákos, Szirakov Alexandra

A 8. osztályból:

Bach Sára, Vajda Tímea

 

 

Gránátalma díjat kaptak az olvasás, a könyvek szeretetéért a 2016/17-es tanévben

 

5. osztály:

Bíró Csenge, Bíró Zsombor, Borzák Bori, Déri Emma Lola, Kállai Blanka, Krasznay Blanka, Cruse-Maxima Milla, Makaridze Nanuka, Pongó-Dankai Dominik

6. osztály:

Bodolai Ádám, Büki Regina, Dobos Viktória, Ene-Gaugli Marcell, Hegedűs Dorina, Kardos Anna, Komócsi Sándor, Lendvai Letti, Schirmer Abigél, Schultz Dániel, Varga Zsófia, Czesznak Tamás, Demény László, Pantoleon Antoni

7. osztály:

Bellák András, Debreczeni Ákos, Kelemen Anna, Kovács Kristóf, Morris Emese, Sebők Imre, Szirakov Alexandra, Tari Izabella, Töller Kármen, Szecsanov Zorka, Joó Linda, Andor Iván

8. osztály:

Bach Sára, Hergyó Botond, Merényi Márton, Mészáros Kitti, Noszkó-Horváth Dániel, Svéd Dóra, Varga Tímea, Vajda Tamás

A tantestületből Priszlinger tanár úr.

 

Tündérszó Nemzetközi Meseíró Verseny

 

I.helyezett: Kelemen Anna 7. osztály

III. helyezett: Vajda Tímea 8. osztály

Különdíj:

Merényi Márton 8. osztály
Noszkó-Horváth Dániel 8. osztály