Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2017-18 tanév

TÜNDÉRSZÓ NEMZETKÖZI MESEÍRÓ VERSENY

II. helyezett: Fehér Anna, 2. osztály

 

JANIKOVSZKY ÉVA KÁRPÁT-MEDENCEI MESEÍRÓ VERSENY

 

A döntőbe jutott: Fehér Anna, 2. osztály

                               Vajda Zsófia, 5. osztály

 

XXIV. ORSZÁGOS JÓZSEF ATTILA MESE-, VERS- ÉS NOVELLAÍRÓ VERSENY

 

Különdíj: Mészáros Bence, gimnazista

A Léleksimogató kötetben publikált:

                 Kruse Maxima Milla, 6. osztály

                 Mészáros Bence, gimnazista

                 Pantoleon Aliki, gimnazista

 

AZ ÉN MESÉM KÁRPÁT-MEDENCEI MESEÍRÓ VERSENY

 

DÍJAZOTT:

Kardos Anna, 7. osztály

Merényi Márton, gimnazista

 

PUBLIKÁLÓK:

 

Ágh Cecília, 5. osztály

Büki Regina, gimnazista

Kardos Anna, 7. osztály

Koltai Hanna, 5. osztály

Merényi Márton, gimnazista

Noszkó-Horváth Dániel, gimnazista

Svéd Dóra, gimnazista

Szirakov Alexandra, 8. osztály

Takács Emma, 7. osztály

Tari Izabella

Töller Kármen, 8. osztály

Ujvári Botond, 8. osztály

Vajda Zsófia, 5. osztály

Vajda Tímea, gimnazista

Varga Zsófia, gimnazista

 

 

 

SZABÓ MAGDA EMLÉKVERSENY BUDAPESTI DRÁMAFESZTIVÁL

 

I. helyezett a 3. osztály Bárány Boldizsár című előadása

 

OPEN CURTAIN ORSZÁGOS ANGOL DRÁMAFESZTIVÁL

 

Az I. díjat kapott 5. osztályos csapat tagjai:

 

Matyi Bence

Kasza Luca

Patay Dominik

Kostyál Kende

Gábor András

Svéd Anna

Vajda Zsófia

Ádámi Luca

Ágh Cecília

Galambos Lili

Pócs Júlia

Pais-Hank Olivér

 

ORSZÁGOS CULTURE VERSENY

 

III. helyezett csapat:

 

Bodolai Ádám, 7. osztály

Czesznak Tamás, 7. osztály

Schultz Dániel, 7. osztály

 

IV. helyezett csapat:

 

Déri Emma Lola, 6. osztály

Koltai Zita, 6. osztály

Haraszti-Ortiga Rafael, 6. osztály

Sebők Vilmos, 6. osztály

 

ORSZÁGOS ANGOL VERSMONDÓ VERSENY

 

II. helyezett: Fehér Konrád Maxim, 4. osztály

                       Koltai Hanna, 5. osztály

 

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY, KÖRZETI FORDULÓ

XI. helyezett: JESZSZ CSAPAT (3. osztály)

Barát Johanna

Faragó Szilvia

Fülöp Emma

Szentandrási Boldizsár

 

XX. helyezett: HÁNYADOSOK CSAPAT (5. osztály)

Koltai Hanna

Pais-Hank Olivér

Szabó-Gecse Levente

Pócs Julianna

 

HISTÓRIAI VETÉLKEDÉSEK ÖT FORDULÓBÓL ÁLLÓ ISKOLAI TÖRTÉNELMI VERSENY

 

I. helyezett: HÁROM GRÁCIA CSAPAT, 5. OSZTÁLY

Ágh Cecília

Galambos Lili

Severnyák-Tóth Hanga

 

II. helyezett: HARCOSOK CSAPAT, 5. OSZTÁLY

Szabó-Gecse Levente

Pócs Julcsa

Nagy Szonja

 

III. helyezett: MESTERHÁRMAS, 8. OSZTÁLY

Bellák András

Debreczeni Ákos

Ujvári Botond

 

IV. helyezett: A HÁROM MUSKÉTÁS, 5. OSZTÁLY

Koltai Hanna

Faragó Viktória

Kostyál Mira

 

KÖLTÉSZET NAPI KÉPZŐMŰVÉSZETI, VERSILLUSZTRÁCIÓ VERSENY

 

I. helyezett: Morris Emese, 8. osztály

II. helyezett: Horányi Hanga, 7. osztály

                       Haraszti-Ortiga Viktória, 7. osztály

III. helyezett: Borzák Bori, 6. osztály

             Vajda Zsófia, Magyar Alexandra Fanni és Baleja Zina, 5. osztály

 

ISKOLAI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY

 

I. helyezett:

Déri Ádám, Jackson Aliz, 1. osztály

Szolga Lili, Takács Panni, 2. osztály

Koltai Lili, 4. osztály

Makaridze Nanuka, 6. osztály

 

II. helyezett:

Kozma Lili, 1. osztály

Hordós Zorka, 2. osztály

Marcinkovics Nóra, 2. osztály

Csikos Léda, 4. osztály

 

III. helyezett:

Attl Anna, 1. osztály

Köhler Szonja, 1. osztály

Nagy Laura, 1. osztály

György Katalin, 2. osztály

 

CSAPATVERSENY A PETŐFI IRODALMI MÚZEUMBAN

 

I. helyezett csapat:

Ágh Cecília

Magyar Alexandra Fanni

Park En-Ji

 

II. helyezett csapat:

Attl Attila

Matyi Bence

Pais-Hank Olivér

 

III. helyezett csapat:

Pócs Julcsa

Vajda Zsófia

 

ISKOLAI KAZINCZY-VERSENY

 

I. helyezett: Galambos Lili, 5. osztály

                     Ujvári Botond, 8. osztály

II. helyezett: Koltai Hanna, 5. osztály

                      Hegedűs Dorina, 7. osztály

III. helyezett: Pócs Julcsi, 5. osztály

                        Takács Emma, 7. osztály

Dicséretet kaptak:

Vajda Zsófia, 5. osztály

Melisko Viera, 6. osztály

Jackson Kole Mátyás, 7. osztály

Schultz Dani, 7. osztály

 

HELYESÍRÁSI VERSENY, 2. OSZTÁLY

 

I. helyezett: Mátyás Levente

II. helyezett: Sziklai Mór

                      Busák István

III. helyezett: Matolcsi Ákos

                        Szentandrási Domonkos

                        Fehér Anna

IV. helyezett: György Katalin

                        Mező Bálint

 

SIMONYI ZSIGMOND ISKOLAI HELYESÍRÁSI VERSENY

 

I. helyezett:

Vajda Zsófia, 5. osztály

Borzák Bori, 6. osztály

Ene-Gangli Marcell, 7. osztály

Kelemen Anna, 8. osztály

 

II. helyezett:

Szabó-Gecse Levente, 5. osztály

Fodor Nadine, 6. osztály

Bíró Csenge, 6. osztály

Bodolai Ádám, 7. osztály

Szirakov Alexandra, 8. osztály

 

III. helyezett:

Galambos Lili, 5. osztály

Joó Emma, 6. osztály

Bíró Zsombor, 6. osztály

Jackson Kole Mátyás, 7. osztály

Bellák András, 8. osztály

 

ISKOLAI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

1-2. OSZTÁLY

 

PRÓZA

I. helyezett: Mátyás Levente, 2. osztály

 

VERS

I. helyezett: Takács Panni, 2. osztály

II. helyezett: Szabó Tímea, 2. osztály

III. helyezett: Perlaky Anna, 1. osztály

                        Bajáki Luca, 2. osztály

 

 

 

3-4. OSZTÁLY

PRÓZA

I. helyezett: Kelemen Ádám, 3. osztály

II. helyezett. György Eszter, 4. osztály

III. helyezett: Fehér Konrád Maxim, 4. osztály

 

VERS

I. helyezett: Csikos Léda, 4. osztály

II. helyezett: Zombori Maja, 3. osztály

III. helyezett: Szentandrási Boldizsár, 3. osztály

                        Barát Johanna, 3. osztály

 

5-8. OSZTÁLY

 

PRÓZA-VERS

I. helyezett: Koltai Hanna, 5. osztály

                     Ujvári Botond, 8. osztály

II. helyezett: Takács Emma, 7. osztály

III. helyezett: Jackson Kole Mátyás, 7. osztály

                        Vajda Zsófia, 5. osztály

 

CSODATÜKÖR ISKOLAI MESE- ÉS NOVELLAÍRÓ VERSENY

 

ARANYALMA DÍJAT KAPOTT:

Fehér Anna Letícia, 2. osztály

Fehér Konrád Maxim, 4. osztály

Ágh Cecília, 5. osztály

Adámi Luca, 5. osztály

Galambos Lili, 5. osztály

Vajda Zsófia, 5. osztály

Bíró Csenge, 6. osztály

Kruse Maxima Milla, 6. osztály

Ujvári Botond, 8. osztály

 

EZÜSTPÁLCA DÍJAT KAPOTT:

Kavalecz-Hank Botond, 3. osztály

Barát Johanna, 3. osztály

Csikos Léda, 4. osztály

Gábor András, 5. osztály

Faragó Viki, 5. osztály

Koltai Hanna, 5 osztály

Komócsi Sándor, 7. osztály

Schirmer Abigél, 7. osztály

 

 

BRONZKAPU DÍJAT KAPOTT:

Takács Panni, 2. osztály

Kretty Vanda, 2. osztály

Taraczky Júlia, 2. osztály

Pálffy-Vajda Julianna, 3. osztály

Fülöp Emma, 3. osztály

Kelemen Ádám, 3. osztály

Angyalos Benedek, 3. osztály

Surányi Vera, 3. osztály

Kállai Tekla, 3. osztály

Fedeli Grace, 3. osztály

Szentandrási Boldizsár, 3. osztály

Jackson Abigail, 3. osztály

Fábry Sára, 3. osztály

Matolcsi Orsolya, 4. osztály

Bortnyák Balázs, 4. osztály

Attl Attila, 5. osztály

Barátosi Kristóf, 5. osztály

Baleja Zina, 5. osztály

Kasza Luca, 5. osztály

Joó Emma, 6. osztály

Déri Emma Lola, 6. osztály

Kállai Blanka, 6. osztály

Varga Veronika, 6. osztály

Schultz Dani, 7. osztály

Pantoleon Antoni, 7. osztály

Töller Kármen, 8. osztály

Barátosi Balázs, 8. osztály

Morris Emese, 8. osztály

 

KÜLÖDÍJAT KAPOTT:

Szendrey-Molnár Kornél, 1. osztály

 

KÖZÖNSÉG DÍJAT KAPOTT:

Pálffy-Vajda Julianna, 3. osztály

Galambos Lili, 5. osztály

Gábor András, 5. osztály

Schultz Dani, 7. osztály

 

SZIVÁRVÁNYHARCOS OSZTÁLYOK

 

ALSÓ TAGOZAT: 2. OSZTÁLY

 

FELSŐ TAGOZAT: 6. OSZTÁLY

 

SZIVÁRVÁNYHARCOS DIÁKOK

 

1. osztály:

 

Brindley Amabel

Jackson Aliz

Kelemen Andris

Makaridze Alexander

Nagy Laura Zita

Patai Diána

Perlaky Anna

Szendrei-Molnár Kornél

Töller Ádám

 

2. osztály:

 

Busák István Manó

Déri Ádám

György Katalin

Hordós Zorka

Matolcsi Ákos

Szabó Tímea

Szentandrási Domonkos

Sziklai Mór

Takács Panna

Taracky Júlia

 

3. osztály:

 

Angyalos Benedek

Borzák Kamilla

Fábry Sára

Fülöp Emma

Kavalecz-Hank Botond

Kruppa Lujza

Pais-Hank Patrik

Pálffy-Vajda Julianna

Szalai Réka

Urban Jázmin

 

4. osztály:

 

Al-Reshed Jázmin

Balogh Bendegúz

Fehér Konrád Maxim

Matolcsi Orsolya

Spanyol Izabella

 

5. osztály:

 

Attl Attila

Baleja Zina

Faragó Viktória

Nagy Szonja Sára

Park En-Ji

Severnyák –Tóth Hanga

 

6. osztály:

 

Bíró Csenge

Déri Emma Lola

Fodor Nadine

Joó Emma

Kállai Blanka

Kiss Dániel

Krasznay Blanka

Kruse Maxima Milla

Melisko Viera

Mező Míra

Sebők Vilmos

 

7. osztály:

 

Bodolai Ádám

Czesznak Tamás

Demény László

Dobos Viktória

Hegedűs Dorina

Jackson Kole Mátyás

Kardos Anna

Lendvai Letti

Schirmer Abigél

Schultz Dani

 

8. osztály:

 

Andor Iván

Barátosi Balázs

Debreczeni Ákos

Kelemen Anna

Kovács Kristóf Milán

Mohri Szírusz

Sebők Imre

Töller Kármen

Ujvári Botond

Szecsanov Zorka

 

GRÁNÁTALMA DÍJAT KAPTAK

A KÖNYVEK ÉS AZ OLVASÁS SZERETETÉÉRT

 

5. osztály:

 

Ágh Cecília

Gábor András

Galambos Lili

Koltai Hanna

Pócs Julianna

Severnyák-Tóth Hanga

Szabó-Gecse Levente

 

6. osztály:

 

Borzák Bori

Déri Emma Lola

Hollósi Maya

Joó Emma

Kállai Blanka

Fodor Nadine

Kruse Maxima Milla

Melisko Viera

Varga Veronika

Maróty Dalma

Sebők Vilmos

Koltai Zita

 

7. osztály:

 

Czesznak Tamás

Dobos Viktória

Hegedűs Dorina

Kardos Anna

Lendvai Letti

Schirmer Abigél

Schultz Dani

Horányi Hanga

Takács Emma

Haraszti Viktória

 

8. osztály:

 

Kelemen Anna

Morris Emese

Szirakov Alexandra

Töller Kármen

Szecsanov Zorka

 

Cikkek

2018.06.15

Diákolimpia, 3. helyezés

/ Menüpont: 2017-18 tanév

diakolimpia.jpeg

 
Teljes bejegyzés

2018.04.12

ORSZÁGOS BRITISH CULTURE AND CIVILIZATION VERSENY, 5-6. OSZTÁLY: VI. HELYEZÉS

/ Menüpont: 2017-18 tanév

britishc.jpg

 
Teljes bejegyzés

2018.04.08

MÁSODIK HELYEZÉS AZ ORSZÁGOS ANGOL VERSMONDÓ VERSENYEN, VELENCÉN

/ Menüpont: 2017-18 tanév

versmondov.jpg

 
Teljes bejegyzés

2018.04.07

10TH NATIONAL ENGLISH DRAMA FESTIVAL IN VESZPRÉM

/ Menüpont: 2017-18 tanév

veszprem1.jpg

 
Teljes bejegyzés

2018.03.29

VIII. Országos British Culture and Civilization verseny III. hely

/ Menüpont: 2017-18 tanév

orszagos-british-culture-and-civilization-verseny.jpg

 
Teljes bejegyzés

2018.01.16

Junior Curling VB - 5. helyezés

/ Menüpont: 2017-18 tanév

junior-culing.png

 
Teljes bejegyzés

2017.11.24

Szabó Magda Drámafesztivál

/ Menüpont: 2017-18 tanév

dramaf.png

 
Teljes bejegyzés