Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

2018.10.24

2018 SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

2018 szeptemberében és októberében rendeztük meg a Simonyi Zsigmond Iskolai Helyesírási Versenyt. Az első fordulóban az iskola minden felső tagozatos diákja nehéz helyesírású tollbamondást írt. A második fordulóba, a döntőbe az osztályok legjobbjai jutottak be. Ők nehéz helyesírási feladatlapot oldottak meg.

The Simonyi Zsigmond spelling competition was organized in September and October on school level. In the first round all senior students had to do a difficult dictation. The best of each class got into the second round who completed a difficult grammar test.

Az eredmények/results:

I. helyezett:

György Eszter, 5. osztály

Vajda Zsófia, 6. osztály

Borzák Bori, 7. osztály

Jackson Kole Mátyás, 8. osztály

II. helyezett:

Galambos Lili, 6. osztály

III. helyezett:

Bürchner Kristóf, 5. osztály

Pócs Julcsa, 6. osztály

Melisko Viera, 7. osztály

A kerületi versenyen iskolánkat az első helyezettek képviselik. Winners will represent the school on district level.